• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای دولومیت و آهک

کودهای دولومیت و آهک افزودنیهای اساسی هستند که برای تثبیت pH خاک و بهبود کیفیت آن استفاده می شوند. حتی اگر گروهی از گیاهان وجود داشته باشد که خاک اسیدی را ترجیح می دهند ، اکثر سبزیجات ، گیاهان میوه دار ، درختچه های زینتی و درختان در خاکهایی با واکنش خنثی ، کمی اسیدی یا قلیایی رشد خوبی می کنند. استفاده طولانی مدت از کودهای معدنی و کودهای معدنی غنی ازت باعث اسیدی شدن تدریجی خاک می شود ، از این رو توصیه می شود هر از چند گاهی از دولومیت و آهک استفاده شود.

محصولاتی که در فروشگاه ما موجود است ، خاک را با ترکیبات معدنی ارزشمندی مانند کلسیم و منیزیم غنی می کنند که برای گیاهان کاملاً ضروری است ، اما به سرعت از زمین پاک می شوند. دولومیت به طور قابل توجهی وضعیت گیاهان را بهبود می بخشد ، زیرا این کود کمبود مواد مغذی را دوباره جبران می کند و عملکرد سبزیجات و میوه را بهبود می بخشد. آهک علاوه بر این در مدت زمان کوتاهی pH خاک را افزایش می دهد ، و این گیاه را برای گیاهانی که خاک اسیدی را تحمل نمی کنند مناسب می کند. آیا دوست دارید این مراحل را انجام دهید؟ ما در آنجا هستیم تا به شما کمک کنیم!

ما محصولات با کیفیت عالی را که توسط مارک های معروف عرضه می شود: Florovit ، Target ، Ogród-Start و بسیاری دیگر ارائه می دهیم. اگر برای یک باغ سبزی کوچک به دولومیت نیاز دارید ، کود همه منظوره را با دولومیت مصرف کنید که رشد و نمو مناسب گیاه را تضمین می کند. در بسته های 1 کیلویی موجود است. آهک گرانول و دولومیت آسیاب شده را نیز می توانید در بسته های بزرگ با قیمت های رقابتی در فروشگاه آنلاین ما تهیه کنید.

اگر آماده راه اندازی چمن یا باغ هستید و نیاز به آهک دادن زمین بیشتری دارید ، کیسه 25 کیلویی آهک باغ گچ را سفارش دهید که می تواند در تمام طول سال در هر نوع خاک استفاده شود. ما انتخاب گسترده ای از محصولات دولومیت با بالاترین کیفیت را با تحویل ارزان در منزل ارائه می دهیم. ما با مهربانی از شما برای یک تور خرید سریع دعوت می کنیم - با سفارش بهترین کودهای لهستانی در بازار آنلاین دانه های باغ ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد