• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای رودودندرون

کودهای Rhododendron به شما کمک می کنند تا رویاهای خود را درباره بوته های پر درخت و پوشیده از گل های شگفت انگیز تحقق بخشید. این محصولات ، سرشار از عناصر کلان و ریز مغذی ، به طور کامل نیازهای غذایی گیاهان بسیار شکوفا را برآورده می کنند. اگر فقط شروع به کاشت گیاه ردودندرون کرده اید ، توصیه می کنیم از کود Biopon Acidifying کود استفاده کنید که خاک را با مواد معدنی غنی می کند و مقدار pH آن را کاهش می دهد و آن را متناسب با نیاز گیاهان اسید دوست تنظیم می کند - نه تنها رودودندرون ها ، بلکه مخروط های مخروطی و هورنسی نیز.

برای اینکه 100٪ از ریشه زدن بوته های جدید خود مطمئن باشید ، از واکسن مایکوریزا برای گیاهان رودودندرون ، هیترز و بلوبری استفاده کنید. این محصول طبیعی و ارگانیک حاوی باکتری های قابل استفاده است که در همزیستی با ریشه گیاهان اسید دوست زندگی می کنند. آنها توانایی جذب آب و مواد مغذی را افزایش می دهند و از گیاهان در برابر بیماری های خاک محافظت می کنند. یک کاربرد این میکوریزا برای کل عمر گیاه کافی خواهد بود!

ما قیمت های رقابتی برای این محصولات و سایر محصولات عالی ، تهیه شده توسط تولید کنندگان مشهور و معتمد ، مانند کود Rhododendron Agrecol ، کود Rhododendron و Magnolia از Target یا کود پمپ پاشنده برای Rhododendrons ، Camellias و سایر گیاهان اسیدوفیل از Zielony Dom ارائه می دهیم.

فروشگاه آنلاین باغ ما بهترین کودهای موجود برای گیاهان زینتی و سایر محصولات باغبانی و خانگی را ارائه می دهد - به بخشهای دیگر مراجعه کنید و خود ببینید! تأمین کنندگان معتمد ما سالهاست که با ما کار می کنند. با تشکر از آنها ما قادر به ارائه کودهای ردودندرون با کیفیت بالا هستیم: آن را به سبد خرید اضافه کنید ، سفارش را تأیید کنید و بقیه را مراقبت خواهیم کرد. ما همیشه در کنار شما هستیم!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد