• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای زغال اخته

کودهای زغال اخته یک داروی آزمایش شده برای همه مشکلات و چالش هایی است که ممکن است هنگام رشد این بوته های میوه با آن روبرو شوید. ثابت می شود که آنها در کل فصل پوشش گیاهی ضروری هستند ، به ویژه هنگامی که گیاهان شاخه های جدیدی تولید می کنند ، گل تولید می کنند و میوه می دهند. ما همچنین توصیه می کنیم قبل از کاشت بوته های جدید از آنها استفاده کنید - قبل از خرید قلمه ها ، اطمینان حاصل کنید که خاک محل انتخاب شده اسیدی است. مقدار pH پایین خاک (3/5 - 4 مطلوب خواهد بود) تضمین می کند که زغال اخته شمالی بالا ریشه می زند و به درستی رشد می کند. این گیاهان در خاک های اسیدی ناکافی می میرند ، از کلروز رنج می برند و هیچ میوه ای نمی دهند ، زیرا در چنین شرایطی قادر به جذب مواد مغذی نیستند.

ما برای اسیدیته خاک قبل از کاشت بوته های زغال اخته توصیه می کنیم از کودهای آلی مانند کود مرغ که به طور م pHثر pH خاک را کاهش می دهد استفاده کنید. واکسن مایکوریزا ، که ظرفیت جذب ریشه را افزایش می دهد و از ریشه ها در برابر فیتوفتروز محافظت می کند ، یک راه حل ابتکاری ارائه می دهد که نتایج بسیار خوبی در کشت همه گیاهان اسید دوست دارد. ما واکسن مایکوریزا را برای گیاهان روده دندرون ، هیتر و بلوبری از Zielony Dom توصیه می کنیم - یک برنامه کاربردی کافی است تا قدرت و سلامت بوته ها را به میزان قابل توجهی افزایش دهد! ما همچنین کودهای معدنی عالی مانند کود زغال اخته و اسیدوفیل گیاهی از Florivit (در بسته های 1 و 3 کیلویی موجود است) ، بلوبری هورتیفوسکا (کود فسفر - پتاسیم برای گیاهان باغی) از Agrecol و کود بلوبری از Target را ارائه می دهیم. اگر به دنبال محصولی هستید که نتایج فوری را تضمین کند ، کودهای مایع را انتخاب کنید - کود ارگانیک مایع آلی از تارگت یا کود اضطراری "Magiczna Siła" (قدرت جادویی) از Substral ، برای استفاده در خاک و محلول پاشی. محصول اخیر ثابت می کند که نتایج بسیار خوبی در نجات گیاهان ضعیف شده دارد. آیا دوست دارید روی محصولی سرمایه گذاری کنید که فقط یک بار در طول یک فصل استفاده شود. ما کود طولانی و کارآمد زغال اخته را به صورت یک دانه ریز دانه درشت و آهسته از Target پیشنهاد می کنیم.

همانطور که می بینید ، باغ دانه های باغ محصولات را برای همه ارائه می دهد. یک بسته گسترده ای از کودهای زغال اخته از تولید کنندگان مشهور با قیمت های رقابتی در اینجا موجود است. پیشنهاد ما را بررسی کنید و با ضمانت رضایت خرید کنید.

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد