• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای شمشاد

کودهای شمشاد به شما کمک می کنند تا در رشد این بوته های فوق العاده شایان توجه ، اثر مطلوبی را بدست آورید: یک پرچین متراکم ، سبز روشن یا یک گلدان شگفت انگیز (مجسمه ای زنده ، که با قطع شاخ و برگ شاخه ها و شاخه های درختچه شکل گرفته است). بذرهای شمشادی که به درستی تکمیل شده اند ، با نشاط و شادابی عالی ، شاخه های پر رشد و برگ های پر رنگ ، لذت می برند. برای حفظ این حالت باید از پیشنهاد غنی کودهای معدنی شمشاد بهره مند شوید.

کود Target Boxwood and Hedge کود یک محصول منحصر به فرد است که با ریز مغذی ها غنی شده است. با استفاده از آن ، از بروز کمبود مواد مغذی سبز که به سرعت رشد گیاه را مختل می کند و منجر به زردی برگ می شود ، جلوگیری می کنید. کوددهی مناسب به معنای افزایش مقاومت در برابر بیماری ها است. کود Agregol Boxwood به بوته های اغلب و بیش از حد بریده شده و هرس شده احتیاج دارد که در کل دوره پوشش گیاهی به دوزهای زیادی از عناصر غذایی احتیاج دارند. این محصول کارآمد و با کاربرد آسان با قیمت رقابتی شما را شگفت زده می کند - آن را امتحان کنید و از نتایج باغ خود لذت ببرید!

خرید در بازار بذر باغ ، بالاترین سطح تجربه مشتری را تضمین می کند. کودهای ما از شهرت بالایی برخوردار است ، تولیدکنندگان اثبات شده در شرایط مطلوب ذخیره می شوند و قبل از حمل و نقل ایمن می شوند. همه آنها با دستورالعمل های دقیق استفاده تحویل داده می شوند ، به مبتدیان باغ اجازه می دهد تا حداکثر پتانسیل خود را داشته باشند. مهمانان خود را با یک باغ زیبا و نگهداری شگفت زده کنید - به لطف کودهای ما که از شمشاد مراقبت می کنند و سایر گونه های درخت و درختچه های سخت ، آسان می شوند!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد