• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای شمعدانی

یک کود شمعدانی کارآمد در رشد این گیاهان گلدار گلدان کاملاً شکوفا ضروری است. این گونه شکوفا و طولانی شکوفا می شود و از آنجا که معمولاً در ظروف کوچکتر کاشته می شود ، باید روزانه آبیاری شود ، که این امر می تواند منجر به کمبود مواد مغذی در خاک شود. گیاهان عاری از ریز و درشت مغذی رشد و نمو جوانه های گل را متوقف می کنند. کود شمعدانی با کود گیاهی نامتعادل که برای این گونه مناسب نیست ، نیز ناکافی و حتی مضر است. کودهایی با مقدار نیتروژن اضافی و تعادل نامناسب پتاسیم و ریز مغذی ها باعث رشد بیش از حد نامطلوب توده سبز شده و رشد جوانه های گل را به تأخیر می اندازد و تعداد آنها را کاهش می دهد.

از این رو ، اگر شمعدانی های کلاسیک یا آبشارهای شایان توجهی دارید ، این کمی تلاش را انجام دهید و از آنها به درستی مراقبت کنید! فروشگاه آنلاین باغ ما شما را قادر می سازد فقط این کار را انجام دهید. ما کودهای اثبات شده و کارآمد را از تولید کنندگان مشهور زیر سقف خود جمع کرده ایم. شما می توانید ، در میان بسیاری از محصولات باشکوه دیگر ، "Agregol Geranium کود ، مایع" Intensywne Barwy "(Vivid Colors) Target Geranium کود و Florovit Geranium کود سفارش دهید - همه آنها با قیمت های بسیار کمتری در دسترس هستند. با تشکر از فرم مایع آنها بسیار آسان است. فقط کافی است دوز توصیه شده را با کمک درپوش بطری اندازه گیری کرده و با آب آبیاری مخلوط کنید. ما همچنین میله های کود معدنی Geopium را از Biopon ارائه می دهیم که رشد پایدار و شکوفایی فراوان و کارآمدترین کود دامی Target Geranium را تضمین می کنند. این دو محصول با عملکرد طولانی خودنمایی می کنند و به شما امکان می دهند برای مدتی از مکمل های منظم صرف نظر کنید. ما آنها را به همه افراد مشغول و کسانی که مرتباً مسافرت می کنند توصیه می کنیم.

در مورد مجموعه غنی موجود در بازار بذر باغ بیشتر بدانید. ما هر آنچه لازم است و ممکن است در مراقبت از گل بالکن مفید باشد را ارائه می دهیم. خوشحال می شوید که به طور کامل در بخش کودها بگردید.

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد