• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای طولانی مدت

کودهای با دوام طولانی مدت به شما امکان می دهد تعداد اقدامات مراقبتی را کاهش دهید ، در عین حال بهره وری عالی ، شکوفایی فراوان و نشاط گیاهان را حفظ می کنید. محصولات این دسته معمولاً به صورت گرانول در نظر گرفته شده برای پخش از طریق زمین در دسترس هستند. فرمول کودهای ماندگار به روشی تهیه شده است که به تدریج در رطوبت حل می شود و مقادیر کمتری از مواد معدنی را در خاک آزاد می کند. این گروه از محصولات خطر باروری بیش از حد و تغییر ناگهانی ترکیب شیمیایی یا مقدار pH خاک را از بین می برد. یک بار مصرف کود طولانی مدت بسته به ویژگی های یک محصول خاص برای 3 تا 6 ماه کافی است.

فروشگاه آنلاین ما محصولات تولید کنندگان و مارک های مشهوری مانند Biopon ، Target ، Substral و Zielony Dom را ارائه می دهد. ما شما را تشویق می کنیم که کود "100 dni" (100 روز) با دوام طولانی چمن یا کود EXTRA با دوام چمن Osmocote را که به راحتی قابل استفاده است خریداری کنید - این محصولات تغذیه تدریجی و متعادل چمن را بسیار آسان می کنند.

همچنین کودهای قابل اعتماد و باشکوه با ماندگاری طولانی برای زغال اخته ، گوجه فرنگی ، خیار ، گیاهان دارویی ، سوزنی برگ های قهوه ای و مریض ، گل رزهای خاردار و خاردار ، و همچنین بالکن بسیار شکوفه دار ، و به همین دلیل خاص ، به طور مداوم در انتخاب ما موجود است. گیاهان در صورت نیاز به کود گیاهان گلدان خانگی ، میله های کود با عملکرد طولانی را انتخاب کنید که فقط هر شش ماه یکبار استفاده شود.

ما همچنین کودهای پاییزی و طولانی مدت را برای مکمل انواع گیاهان باغی ارائه می دهیم. نگاهی دقیق تر به لیست زیر بیندازید و ببینید آنچه ما برای شما آماده کرده ایم. دیگر در برابر قیمت های رقابتی ، پیشنهادات ویژه عالی و گزینه تحویل رایگان مقاومت نکنید. ما با مهربانی از شما دعوت می کنیم تا در فروشگاه آنلاین ما با ارائه بهترین کودهای گیاهی در خانه و باغ خرید کنید.

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد