• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای ماگنولیا

کودهای ماگنولیا محصولاتی هستند که با دقت انتخاب شده اند و برای سایر گیاهان گلدار اسیدوفیل مانند ردودندرون ها نیز کاملاً مناسب هستند. مکمل متعادل این درختان و درختچه های زیبا متعلق به اقدامات مراقبت های اولیه کاملاً ضروری است. مجموعه محصولات موجود در فروشگاه آنلاین باغ ما شامل کودها و غذاهای گیاهی از مارک های مشهور مشهور ، مانند Biopon ، Target و Substral است. این رهبران بلامنازع کودهای چند عنصر برای گیاهان زینتی قطعاً ارزش آزمایش در باغ خود را دارند. جلوه هایی که تجربه خواهید کرد شما را به وجد می آورد!

شما قطعاً باید از کود Biopon Magnolia استفاده کنید که با قیمت مناسب در فروشگاه باغ ما موجود است. این کود دانه بندی که به راحتی قابل استفاده است ، حاوی تمام مواد مغذی اساسی است که رشد سالم ریشه و تولید بی شمار جوانه گل بزرگ را تضمین می کند. همه گیاهان گلدار ، كه خاکهای اسیدی را دوست دارند ، کود مگنولیا با ریز مغذیهای Target را دوست دارند ، علاوه بر این با آهن غنی شده از گیاهان در برابر کلروز محافظت می شود و کود Rhododenron و Magnolia توسط همان شرکت تحویل داده می شود. اگر گیاهان شما گرفتار بیماری شوند ، برگهای رنگ پریده و شکوفه خود را متوقف کنند ، دریغ نکنید و از کود اضطراری "Magiczna Siła" (نیروی جادویی) برای گیاهان مخروطی و سایر گیاهان اسید دوست استفاده کنید. این ماده ممکن است مورد استفاده قرار گیرد - به طور مستقیم بر روی شاخ و برگها پاشیده می شود ، که در مقایسه با مواد افزودنی استفاده شده در خاک ، سرعت جذب مواد مغذی توسط گیاهان را تسریع می کند.

نگاهی به کل محصولات متنوعی که برای شما آماده کرده ایم ، بیاندازید! ما کودهای قابل اعتماد و موثر ماگنولیا را در گلوله ها و به صورت پودر محلول در آب ارائه می دهیم. آنها با دوام ، فوق العاده کارآمد و با قیمت های مقرون به صرفه در دسترس هستند! سفارش دهید ، گزینه تحویل منزل را انتخاب کنید ، خرید خود را تأیید کنید و منتظر تحویل باشید. این روش بهینه برای خرید بهترین کودهای موجود در گیاهان باغی بدون خروج از خانه و اضافه پرداخت است. شما همیشه در فروشگاه باغ ما خوش آمدید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد