• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای مایع

کودهای مایع یک راه حل کارآمد ، سریع و مقرون به صرفه برای مراقبت از گیاهان خانگی و بالکن ، حاشیه ها ، باغ های گیاهان و گیاهان ارائه می دهند. با پیشنهاد گسترده فروشگاه آنلاین ما که شامل محصولاتی از مارک های مشهور و قیمت ارزان است ، آشنا شوید! ما بهترین کودهای آلی مایع را ارائه می دهیم ، از جمله ورمی کمپوست "Biohumus" همه منظوره از Agrecol ، Guano Liquid مایعات طبیعی از Zielony Dom یا سری کودهای مایع Eco از Target. این محصولات و سایر محصولات عالی که حاوی ورمی کمپوست تکان دهنده های قرمز یا همان گوانوی یکسان هستند ، خاک را غنی می کنند و در نتیجه قدرت و بهره وری گیاهان شما را بهبود می بخشند.

یک پیشنهاد گسترده از کودهای معدنی درجه یک از مارک های معروف مانند Agrecol ، Biopon ، Compo ، Florovit ، Fruktovit ، Substral ، Target و Zielony Dom نیز در فروشگاه ما موجود است. محصولات حرفه ای و با دقت انتخاب شده و متناسب با نیاز گیاهان مختلف ، همه در اینجا موجود است. ما برای قیمت های مقرون به صرفه برای کودهای مایع کارآمد ، آسان قابل جذب و غنی از مواد مغذی برای گیاهان گلدانهای سبز و گلدار ، نخل ، دراکنا ، یوکا ، ارکیده ، شمعدانی ، گل اطلسی ، فوشیا ، بگونیا ، هورنسی ، ردودندرون ، گل رز ، بخاری و دبه ایستاده ایم ، کلماتیس ، درختان میوه و درختچه ها ، زغال اخته ، گیاهان مرکبات ، انگور ، گوجه فرنگی ، خیار ، گیاهان و بسیاری دیگر از گیاهان قابل استفاده.

ما همچنین انتخاب گسترده ای از کودهای اضطراری مایع و مواد افزودنی مغذی برای گیاهان ضعیف شده پس از پیوند ، حمله به بیماری ها یا آفات داریم. در اینجا کودهای غلیظ و ژلی کافی ، محصولات آماده برای استفاده در بطری های مجهز به پمپ های سمپاش و همچنین کودهای مایع را در دستگاه های یکبار مصرف مشاهده می کنید که استفاده از آنها آسان و راحت است. چنین مجموعه گسترده ای را با قیمت های ویژه در هیچ جای دیگر اینترنت پیدا نخواهید کرد. ما شما را به خرید راحت ، آسان و سریع در بازار بذر باغ تشویق می کنیم!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد