• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای محلول

کودهای محلول به دلیل عملکرد سریع و کاربرد آسان و کارآمد ، در بین باغبانان و تولید کنندگان گیاهان گلدان محبوبیت فوق العاده ای دارند. آنها به صورت کنسانتره و پودر مایع به فروش می رسند و برای استفاده در هنگام آبیاری در نظر گرفته شده اند. از این طریق مواد مغذی مستقیماً به ریشه ها می رسند ، جایی که بلافاصله جذب می شوند و هیچ گونه تلفاتی ندارند. این گروه شامل انتخاب گسترده ای از کودهای معدنی و معدنی محلول است که کاربردهای متنوعی در پرورش گیاهان زینتی و قابل استفاده در باغ ها و ظروف دارد. به دنبال نتایج فوری و کارایی بالا باشید!

ما بدین وسیله پرفروش ترین های Substral را به شما توصیه می کنیم: کود م efficientثر گیاهان خانگی و بالکن ، کود گیاه سبز که از زردی برگ ها جلوگیری می کند و کود گوجه فرنگی و گوجه فرنگی - غلیظ برای 140 لیتر محلول آماده برای استفاده. شما قطعاً باید نگاهی به کودهای مخصوص کار در محلول در آب "Magiczna Siła" (قدرت جادویی) بیندازید ، که برای مراقبت از چمن ها ، هورنسی ها ، کلماتیس ، شمعدانی ، گوجه فرنگی ، خیار و انگور در نظر گرفته شده است.

محصولات هدف نیز از محبوبیت بالایی در بین مشتریان ما برخوردار هستند. کود گیاهی بالکن "Eksplozja Kolorów" (انفجار رنگ) ، "Moc Pąków" (دریای جوانه ها) کود گل رز ، کود مخروطی "Moc Zieleni" (دریای سبز) و بسیاری دیگر به شما در باغبانی کمک می کنند. اگر مرزهای شما اخیراً از شرایط آب و هوایی نامساعدی رنج برده اند ، با کودهای گیاهی برای بازسازی خشکسالی و سرما ، وضعیت آنها را بهبود بخشید (دریغ نکنید و کود عالی "Dorodne Warzywa" (سبزیجات باشکوه) را نیز از همان خط تولید بخرید).

اگر به دنبال کودهای غلیظ قابل اعتماد برای گیاهان گلدان هستید ، کودهای ارکیده ، مرکبات ، کاکتوس ، سرخس و گیاهان سبز را برای شما با قیمت های فوق العاده رقابتی آماده کرده ایم. کودهای محلول درجه یک سفارش دهید که قدرت گیاه را بهبود بخشد ، شاخ و برگ را سبز روشن کند و به آنها اجازه دهد شکوفه و میوه فراوان تولید کنند. محصولی متناسب با نیازهای شما را می توان به راحتی در Garden Seeds Market یافت. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که پیشنهاد ما را بررسی کنید ، محصول مناسب را انتخاب کنید و با یک کلیک یا ضربه به سبد خرید اضافه کنید. خرید در اینجا جالب است - اکنون باید آن را امتحان کنید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد