• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای مخروطی

اگر می خواهید مطمئن شوید که قهوه ای شدن سوزن هرگز شما را متعجب نخواهد کرد ، کودهای مخروطی مخروطی را خریداری کنید. هنوز مطمئن نیستید که محصولات با ارزش و کارآمد را از کجا بخرید؟ شما می توانید انتخاب گسترده ای از گزینه های تحویل رایگان را اینجا ، در فروشگاه باغ ما پیدا کنید. تزئینی ، ماندگاری طولانی و مراقبت از گیاهان مخروطی - توجا ، صنوبر ، سرو ، یوس ، لارچ ، کاج و ارس - تا زمانی که به طور مناسب بارور شوند ، رشد خوبی دارند. درختان و بوته های درختان سوزنی برگ به خاک های سبک و غنی از عناصر کلان و ریز مغذی نیاز دارند. همچنین توصیه می شود که آنها را با کودهای پاییزی که مقاومت زمستانی آنها را در پایان دوره پوشش گیاهی افزایش می دهد ، اضافه کنید.

تا زمانی که گیاهان خود را با یک واکنش مناسب یک خاک حاصلخیز فراهم کنید ، از هرگونه مشکلات بهداشتی که در غیر این صورت ممکن است با آن روبرو شوند ، جلوگیری می کنید. قطعاً توصیه می شود کودهای مخروطی را با دقت انتخاب کنید. رفاه گیاهان به تصمیمات شما بستگی دارد! اگر مطمئن نیستید چه کودهایی را انتخاب کنید ، توصیه می کنیم ابتدا از همه موارد استفاده کنید. این موارد شامل Hortifoska (کود فسفر - پتاسیم برای گیاهان باغی) برای مخروطیان - پیشگیری در برابر سوزن های قهوه ای از Agrecol ، کود مخروطی با عناصر ریز مغذی از Target و کود مخروطی با ماندگاری طولانی از Biopon است.

آیا با مشکل تغییر رنگ شاخ و برگ گیاه روبرو هستید؟ کود اضطراری "Moc Zieleni" (قدرت سبز) را از Target یا "Magiczna Siła" (قدرت جادویی) را از Substral انتخاب کنید. ما کود مخروطی سازگار با محیط زیست را به همه طرفداران مکمل های ارگانیک و کود مخروطی "100 dni" (100 روز) با ماندگاری طولانی تر یا کود اضافی Osmocote ، که یک یا دو بار در طول یک فصل استفاده می شود ، به همه مشغول و فراموشکار توصیه می کنیم. باغبان قبل از شروع کاشت مخروطی ها ، توصیه می شود خاک را با یک کود اسیدی و میکوریزا مخروطی تهیه کنید. قبل از فرا رسیدن زمستان ، یکی از کودهای پاییزی ما را بکار ببرید تا مقاومت درختان و بوته های درختان مخروط را در زمستان افزایش دهید.

همانطور که می بینید ، ما برای هر شرایط و چالشی آماده هستیم. فروشگاه ما تمام محصولات و ابزارهای مورد نیاز برای رشد موفقیت آمیز مخروطیان را ارائه می دهد. بررسی کنید که خرید در Garden Seeds Market چقدر آسان است و به لطف قیمت های مقرون به صرفه ما در هزینه صرفه جویی می کنید. ما با مهربانی از شما برای یک تور خرید هیجان انگیز دعوت می کنیم!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد