• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای مخصوص چمنزارهای آلوده به خزه

کودهای مخصوص چمنزارهای آلوده به خزه با یک چمن متجاوز و متروک که بیش از گلهای خزه خزه رشد کرده است ، تمام مشکلات شما را برطرف می کنند. اگر به دنبال کمک حرفه ای برای کمک به چمن خود هستید تا قدرت و ضخامت خود را به دست آورد ، کودهای چمن حرفه ای و مواد غذایی چمن غنی شده با ریز مغذی ها را انتخاب کنید. ما در میان سایر محصولات عالی ، کود هدف برای چمن های خزه دار ، کود زیر لایه "Długotrwały Efekt" (اثر طولانی مدت) برای چمنزارها با خزه و Agrecol Hortifoska (کود فسفر - پتاسیم برای گیاهان باغی) برای چمنزارها با خزه توصیه می کنیم. همه محصولات فوق الذکر حاوی آهن هستند و باید از طریق پخش استفاده شوند.

کودهای ما برای چمن های آلوده به خزه به طور مطلوب چمن بدون گیاه را تکمیل کرده و پنجه زنی آن را تحریک می کنند. افزودن آهن به خلاص شدن از شر خزه هایی کمک می کند که برای آب و مواد مغذی با چمن رقابت می کنند. محصولات موجود در فروشگاه ما جلوه های 2 در 1 را نشان می دهد: آنها خاک را بارور می کنند و خزه های ناخواسته را از بین می برند. اگر در کارآیی آنها شک دارید ، آنها را امتحان کنید و ببینید خودتان چقدر موثر هستند.

کود فلورویت برای چمن های خزه دار ، کود چمن آهک-منیزیم از Target ، Anty-Mech (ضد خزه) از Substral و سایر محصولات مولد ، کاربرد آسان که در اندازه های مختلف موجود است ، با قیمت های کاملاً رقابتی در اینجا خریداری می شود. با تحویل رایگان منزل ، قیمت ها و قیمت های مناسب را بررسی کرده و انواع محصولات باغبانی را خریداری کنید. پرورش یک چمن سبز متراکم و سبز زمردی بدون لکه ها و خزه های خالی با کود مناسب که طبق دستورالعمل های سازنده اعمال می شود ، واقعاً آسان است. ما آن را درست درب منزل تحویل می دهیم - فقط بگذارید به شما کمک کنیم! بیا بریم خرید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد