• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای مخصوص گیاهان بالکن و تراس

اگر دوست دارید گیاهان گلدار و شکوفاً شکوفا و شکوفا در جعبه ها و گلدان ها داشته باشید ، کودهای گیاهان بالکن و تراس قطعاً باید در لیست خرید شما قرار بگیرند. در پاسخ به افزایش علاقه به کودهای حرفه ای و کاملاً مغذی برای تقاضای گیاهان زینتی در بین مشتریان ، پیشنهاد خود را با بهترین محصولات تولید کنندگان داخلی و خارجی گسترش داده ایم. فروشگاه ما توسط تولید کنندگان پیشرو کودهای بالکن و تراس تأمین می شود. بنابراین محصولاتی که در اینجا خریداری می کنید بلافاصله و به طور موثر کار خواهند کرد. آنها را بررسی کنید!

کود گیاهی بیوپون بالکن ، کود گیاهان خانگی و بالکن فلوورویت ، کود مایع گیاهان خانگی و بالکن "Zdrowe Rośliny" (گیاهان سالم) از کود و گیاه گلدهی Target and Zielony Dom همه با قیمت بسیار مقرون به صرفه در فروشگاه ما موجود است. بدینوسیله ما مجموعه گسترده ای از محصولات در نظر گرفته شده برای تکمیل گونه های مختلف گیاهان گلدان بسیار شکوفا را ارائه می دهیم. گل اطلسی ، گل اطلسی و شمعدانی باید هنگام هر آبیاری بارور شود - فقط در این صورت آنها در تمام فصل از بهار تا پاییز جوانه های گل جدید تولید می کنند. با کود "Bujne Kwitnienie" (شکوفایی فراوان) از Target ، کود شمعدانی از Agrecol یا از فلورویت Petunia ، Trailing Petunia و Cascadia کود دهید.

مواد مغذی با شکوه گیاه بالکن را از کمپو و غذای گیاهی Geranium Strong از Agrecol را امتحان کنید. فروشگاه ما چوب های کود با ماندگاری طولانی ، ژل غلیظ و کودهای گیاهی تراس ، و همچنین کودهای برگ و مه و برگ با قدرت تقویت کننده ، مانند اسپری معروف Biosept Activ و Aphisol Bio را ارائه می دهد. به صورت آنلاین خرید کنید ، به لطف تحویل مقرون به صرفه در خانه در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و در تمام طول تابستان از یک بالکن و تراس گلدار لذت ببرید.

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد