• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای موجود در سمپاش پمپ

کودهای موجود در بطری های سمپاش پمپ استفاده فوق العاده راحت را تضمین می کنند. این محصولات آماده برای استفاده حاوی دوزهای مغذی و ریز با دقت انتخاب شده و متعادل هستند و نیازی به رقیق سازی در آب ندارند. محصولات ارائه شده در این زیر مجموعه در دستگاه های بخار ساز به فروش می رسد که به شما امکان می دهد آنها را به راحتی روی سطح خاک و برگ ها بمالید. کودهای NPK که به سرعت جذب می شوند به شما امکان می دهند بلافاصله به لطف فرم مه آلودگی گیاهان را بهبود بخشید. مصرف مکمل برگ با محصولاتی از این دسته به ویژه برای گیاهانی که در اثر بیماری ضعیف شده ، توسط آفات مورد حمله قرار گرفته ، در شرایط نامساعد غفلت شده یا رشد می کنند ، توصیه می شود.

ما ، در میان بسیاری دیگر ، کود گیاهی "Zielony Dom" سبز را در یک بطری سمپاش توصیه می کنیم. با آهن غنی شده و رنگ آمیزی زیبای برگ را تضمین می کند. کود برگ عالی "Zdrowy Pomidor" (گوجه سالم) با غنای روی با محتوای کلسیم بالا را از همان مارک برای تغذیه گوجه فرنگی ، توت فرنگی و سایر میوه ها و سبزیجات مورد نیاز خود انتخاب کنید.

اگر محصولات 100٪ طبیعی را ترجیح می دهید ، ما نیز مقداری برای شما داریم. بازار بذرهای باغ گوانو آماده استفاده را ارائه می دهد. این همه همه نیست! شما محصولات حرفه ای تری را برای مکمل گیاهانی که برای گلها ، شاخ و برگهای زینتی و سایر مصارف کاشته می شوند ، پیدا خواهید کرد. کودهای ساده ، موثر و بسیار کارآمد از مشهورترین تولیدکنندگان همیشه در فروشگاه های ما موجود هستند. شعار ما کیفیت بالا و قیمت های رقابتی است. ما با مهربانی شما را به مرور کل مجموعه خود تشویق می کنیم.

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد