• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای میوه ای

کودهای میوه بخشی است که شامل تمام محصولات مجموعه ما به باغداران و باغبانانی است که درختان میوه و درختچه ها و همچنین انواع توت ها را در مقیاس کوچکتر پرورش می دهند. در اینجا می توانید کودهای معدنی حرفه ای برای مکمل توت فرنگی ، توت فرنگی وحشی ، زغال اخته ، توت ، تمشک ، توت سیاه ، انگور و گوجه فرنگی پیدا کنید.

کسانی که برای محصولات کارآمد و با دوام ارزش قائل هستند ، قطعاً باید در انتخاب کودهای با عملکرد طولانی جستجو کنند. کود طولانی و کارآمد زغال اخته از Target بوته ها را در طی شش ماه پس از استفاده تامین می کند و زغال اخته را از انواع کمبودهای غذایی محافظت می کند.

اگر می خواهید ماجراجویی خود را با پرورش زغال اخته و گیاهانی که به خاک اسیدی نیاز دارند ، شروع کنید ، از کود Florovit برای زغال اخته و سایر گیاهان اسیدوفیل استفاده کنید. همین مارک کود عالی گوجه فرنگی و فلفل و همچنین کود توت فرنگی و توت فرنگی وحشی را ارائه می دهد که عملکرد بالای میوه های خوشمزه و بزرگ را تضمین می کند. در اینجا کود Grapevine کود همراه با ریز مغذی های Target و کودهای انگور ، مویز ، تمشک و توت سیاه از Agrecol را می یابید. اگر به دنبال یک محصول همه منظوره هستید ، به سراغ کود میوه و درختچه میوه از Target بروید.

ما کود Target Tomato and Cucumber (کود خیار) را که اکنون در یک بسته بسیار بزرگ و با قیمت عالی در دسترس است ، به همه باغبانانی که مایل به ایجاد یک باغ سبزی کوچک هستند ، پیشنهاد می کنیم. کودهای سازگار با محیط زیست برای توت فرنگی ، انگور ، سایر درختچه های میوه ای ، گیاهان ، گوجه فرنگی ، خیار و زغال اخته متعلق به پیشنهاد ما برای کسانی است که از مکمل های گیاهی متعادل با کودهای آلی و مواد افزودنی پشتیبانی می کنند.

دوست دارید بیشتر بدانید؟ لطفاً شما را به دیدن دقیق محصولات ما و خواندن توضیحات دقیق آنها دعوت می کنیم. شما می توانید نکاتی درباره انتخاب کود مناسب میوه در آنجا پیدا کنید. سفارش دهید ، منتظر مرد زایمان باشید و کود دهی باغ خود را با بهترین محصولات موجود در بازار شروع کنید. محصولات غنی تضمین شده!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد