• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای همه منظوره

کودهای همه منظوره متناسب با نیاز همه گیاهان باغ ، بالکن و خانه است. اگر سعی کنید فقط با یک محصول نیازهای غذایی دوستان سبز خود را برآورده کنید ، آن را در اینجا پیدا خواهید کرد.

فروشگاه آنلاین باغ ما کودهای تک جزئی همه منظوره مانند نیتروچالک ، نمک آمونیوم و نیترات پتاسیم را ارائه می دهد که به ویژه هنگام کاشت گیاهان زینتی و قابل استفاده بسیار مفید هستند. همچنین در اینجا دولومیت پیدا خواهید کرد. این محصول برای آهک زدن بسیار ضروری است. اگر می خواهید خودتان از دوز دادن مواد مغذی خودداری کنید ، یکی از کودهای چند منظوره ما را انتخاب کنید: Hortifoska همه منظوره (کود فسفر - پتاسیم برای گیاهان باغ) ، Osmocote Substral و کود همه منظوره Biopon قطعاً جوابگوی این وظیفه هستند.

ما همچنین کود خشک و دانه بندی شده عالی Ogród-Start را توصیه می کنیم که کاملاً در خاکهایی که کمبود هوموس را نشان می دهند ضروری است. اگر راه حل های ابتکاری بیشتری را ترجیح می دهید ، ممکن است ذخیره آب AquaGel جالب باشد - این هیدروژل ظرفیت آب خاک را افزایش می دهد ، هوادهی بهتر را تضمین می کند و از گلها و سبزیجات حساس در برابر خشکسالی محافظت می کند.

آیا می دانید این تنها بخش کوچکی از پیشنهاد ما است؟ محصولات را از بخشهای دیگر نیز بشناسید. و به یاد داشته باشید که شما همیشه کودها را از منابع معتبر در فروشگاه ما خریداری می کنید. ما تأمین کنندگان دائمی داریم که محصولات بهترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی را در اختیار ما قرار می دهند. این کودها نتایج باروری عالی را تضمین می کنند. در محصولات غنی از شکوفه و غنی سرمایه گذاری کنید - سفارش دهید و ما از بقیه موارد مراقبت خواهیم کرد. بیا بریم خرید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد