• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای همه منظوره

اگر نمی دانید ، انتخاب محصول برای گیاهان خود ، استفاده از کودهای همه منظوره بهترین و در عین حال ایمن ترین گزینه است. محصولات متعلق به این دسته کاملاً مناسب برای مراقبت از گونه های زینتی کاشته شده در گلدان و باغ هستند ، اما ممکن است با آنها گیاهان سبزیجات و میوه را نیز تغذیه کنید. کودهای همه منظوره حاوی تمام عناصر مغذی اساسی مورد نیاز گیاهان برای رشد و تولید محصولات زراعی (ازت ، فسفر و پتاسیم) هستند و علاوه بر این با عناصر ریز مغذی (کلسیم ، منیزیم ، آهن و روی غنی می شوند) که قدرت و قدرت آنها را تقویت می کند. مقاومت آنها را افزایش دهد.

کودهای معدنی و آلی ، هوموس یا غنی شده از ورمی کمپوست را در پیشنهاد ما پیدا خواهید کرد. این محصولات باعث حاصلخیزی خاک و تقویت ساختار آن می شوند. کاشت ، پیوند و کود همه منظوره BIO را در یک فنجان از دست ندهید. ما فکر می کنیم که شما باید دقیقاً با این محصول خاک را برای کاشت درختان جدید یا گیاهان گلدار آماده کنید.

ما همچنین کود دانه بندی شده با اسب ، گاو و مرغ با کیفیت بالا در انبار داریم. این در کوددهی انواع گیاهانی که ممکن است رشد کنید مفید خواهد بود. آیا دوست دارید درختان شما حتی ثروتمندتر از حد معمول محصولات بدست آورند؟ مایکوریزای همه منظوره غیر قابل تعویض را انتخاب کنید که باعث افزایش سطح جذب ریشه شود.

ما همچنین کودهای مایع همه منظوره معروف را ارائه می دهیم که نتایج فوری را ارائه می دهند ، مانند Nitrofoska ، MAX-HUMVIT Vermicompost ، Guano از Zielony Dom و کود همه منظوره Biopon که رشد شدید گیاه را تضمین می کند. اگر به دنبال کودهای اضطراری برای گیاهانی هستید که کمبود مواد مغذی را نشان می دهند (قهوه ای شدن سوزن ها ، زردی برگ ها ، تغییر شکل شاخ و برگ) ، مقداری از محصولات "Magiczna Siła" (قدرت جادویی) را از Substral یا کود جوان کننده سفارش دهید زیره

میله کود چند منظوره کود و کودهای چند منظوره از Zielony Dom و کود گیاهی متمرکز در منزل و بالکن به شما کمک می کند تا از سختگیرترین گیاهان گلدان و بالکن مراقبت کنید. تمام محصولات ذکر شده در بالا و تازه واردان جذاب را می توان با قیمت مناسب و با تحویل ارزان قیمت در خانه در فروشگاه ما خریداری کرد. فقط پیشنهاد ما را با آنچه که سایر فروشگاه های آنلاین در انبار دارند مقایسه کنید و ببینید ارزش خرید در اینجا واقعا ارزش دارد. اکنون انتخاب گسترده ای از کودهای همه منظوره اصلی از تولید کنندگان مشهور در اختیار شما قرار گرفته است. دریغ نکنید و در این خرک مرور کنید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد