• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای هورنتانیا

کودهای هورنژیا در فروشگاه های باغی ما بیشترین بازدید از کالاهای دسته بندی را دارند. انتخاب بسیار متنوعی از زیباترین گونه ها و گونه های هورنژیا موجود در بازار وجود دارد ، با این حال هیچ یک از آنها قادر به توسعه کامل ویژگی های زینتی آن بدون غذای گیاهی مناسب نیستند. صاحبان این بوته های باشکوه می دانند که هورنسی ها به حمایت حرفه ای نیاز دارند و انتخاب کود اغلب به ... رنگ گل دلخواه بستگی دارد.

فروشگاه باغ ما کود عالی افزایش دهنده رنگ Biopon را برای هیدرنگی های قرمز و صورتی و کود هدف "Intensywne Barwy" (رنگ های زنده) را برای آبی هورنژیا ارائه می دهد. اگر دوست دارید گیاهان شما در رنگهای واضح شکوفا شوند ، این محصولات تمام نیازهای شما را برآورده می کنند! کود مrangeثر Target Hydrangea همراه با ریز مغذی ها ، که در اینجا در بسته های اقتصادی ارائه می شود ، نیز در اینجا موجود است. این محصول حتی بزرگترین و نیرومندترین گیاهان را نیز تغذیه خواهد کرد.

محصولات موجود در فروشگاه ما با بالاترین کیفیت ممکن خودنمایی می کنند و از حفظ PH خاک در سطح پایین مورد نیاز گیاهان برای حفظ فرم خوب اطمینان حاصل می کنند. درباره انتخاب گسترده محصول ما بیشتر بدانید ، برای خبرنامه ثبت نام کنید و به روزرسانی های منظم درباره محصولات جدید را دریافت کنید. شما می توانید کودهای هورنزیای اولیه ، غذای گیاهی منظم را برای استفاده در کل فصل پوشش گیاهی و کودهای اضطراری گیاهان مبتلا به بیماری را با قیمت های فوق العاده رقابتی در فروشگاه باغ ما خریداری کنید. ما همچنین تحویل ارزان قیمت در منزل را ارائه می دهیم! بهترین کودها را بصورت آنلاین خریداری کنید - سریع ، بدون اضافه هزینه و از خانه!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد