• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای پاییزی و زمستانی

کودهای پاییزی و زمستانی در مراقبت از گیاهان خارج از دوره پوشش گیاهی کمک شایانی به شما می کنند. این دسته شامل محصولات اختصاص یافته برای گیاهان گلدان است که در خانه های داخلی و ساکنان باغ زمستان می گیرند. اگر می خواهید به طور کامل نیازهای غذایی گیاهان خانگی خود را برآورده کنید ، کود Biopon پاییز-زمستان یا "Zimovit Forte" را از Agrecol انتخاب کنید. این کودهای مایع با سرعت کم کمبود عناصر غذایی را پر کرده و مقاومت گیاهان را در برابر شرایط تنش مانند هوای خشک و دمای بالا در اتاق های گرم شده بهبود می بخشند.

به منظور محافظت از درختان ، بوته ها و چمن ها در برابر یخ زدگی زمستان ، برخی از محصولات Target را در نظر داشته باشید: کود پائیزه برای گیاهان زینتی و کود چمن پاییزه ، مقاومت گیاهان شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. با تشکر از دو مورد اخیر ، شما می توانید از چمن های متراکم و سالم و بدون لکه های خشک زشت لذت ببرید و درختان و درختچه های زینتی شما پس از خواب زمستانی بدون هیچ گونه آسیبی به سرعت از خواب بیدار می شوند.

فروشگاه آنلاین باغ ما کودهای مایع کارآمد و دانه های قابل اجرا با عملکرد طولانی را ارائه می دهد. شما اکنون کودهای پاییزی و زمستانی با کیفیت برتر را از تولیدکنندگان محترم در اختیار دارید. روی محصولات انتخاب شده کلیک کنید یا ضربه بزنید ، از تحویل ارزان قیمت در منزل استفاده کنید و یک بار برای همیشه جستجوی خسته کننده محصولات ضروری در مراکز باغ سنتی را فراموش کنید. در اینجا محصولات اثبات شده و بسیار مورد توجه با دستورالعمل های دقیق دوز را پیدا خواهید کرد. استفاده از آنها آسان است ، به سرعت برای گیاهان در دسترس است و موثر است. ما شما را به خرید در بازار بذر باغ تشویق می کنیم و برای کمک به شما در آنجا حضور دارند!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد