• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای چمن و چمن

کودهای چمن روشی قابل اعتماد برای بهبود وضعیت چمن پس از زمستان ارائه می دهند ، خزه هایی را که هر از چند گاهی به چمن شما حمله می کنند از بین ببرید و شکاف های خالی که باعث زشت به نظر رسیدن چمن می شود را پر کنید. محصولات ارائه شده در زیر کودهای کامل EC NPK چمنزاری است که غالباً با ریز مغذیهایی غنی شده است که پنجه زنی ، مقاومت در برابر بیماری ، مقاومت در برابر سرما را بهبود می بخشد و رنگ سبز روشن به چمن می بخشد و ... با علف های هرز مبارزه می کند! محصولاتی از مارک های مشهور (Agrecol ، Biopon ، Substral ، Target و بسیاری دیگر) که با قیمت های رقابتی در فروشگاه ما موجود هستند ، سرمایه گذاری طولانی مدت در علف های سالم ، زیبا و مقاوم را تشکیل می دهند. کودهای چمنی ما را بررسی کنید! ما فقط بهترین محصولات از این نوع را ارائه می دهیم!

ما کودهای چمن زنی ارزان قیمت و کارآمد و با کاربردی آسان ارائه می دهیم: "Efekt Dywanu" (اثر فرش) کود چمن از Target ، کود چمن "100 dni" (100 روز) ، در نظر گرفته شده است که در هر فصل دو بار استفاده شود ، از کود چمن زراعی Substral و به همان اندازه کارآمد از Biopon. اگر می خواهید رشد چمن را محدود کنید ، از کودهای چمن "Mniej Koszenia" (Mowing Less) از Target استفاده کنید. آیا روی چمن شما خزه بیشتر از علف وجود دارد؟ شما باید بلافاصله محصولات ضد خزه را سفارش دهید: کود اضطراری "Magiczna Siła" (قدرت جادویی) برای چمن های آلوده به خزه از Substral ، کود فلورویت برای چمن های آلوده به خزه یا انواع دیگر محصولات قابل اعتماد سایر مارک های دیگر ما. ما محصولات چند بخشی در انبار داریم. بعضی از آنها حاوی آهن اضافی هستند و وضعیت کلی و ظاهر چمن را بهبود می بخشند. انتخاب ما همچنین شامل کودهایی است که از زرد شدن چمن جلوگیری کرده و با علف های هرز مبارزه می کند (به عنوان مثال Hortifoska (کود فسفر-پتاسیم برای گیاهان باغی) از Agrecol و کود Biopon برای چمن های آلوده به علف های هرز). ما همچنین محصولات کود حرفه ای را برای کاشت مجدد ، تنظیم قوانین جدید و جوان سازی کامل چمن های فراموش شده و همچنین انتخاب گسترده ای از کودهای عالی پاییزی که به شما امکان می دهد چمن زمستان را آماده کنید ، ارائه می دهیم.

نگاهی دقیق به محصولات جمع آوری شده در این بخش بیندازید! هر صاحب چمن محصولاتی را پیدا می کند که به او امکان می دهد با آن همه جانبه رفتار کند. کودهای چمن دار ما هم برای چمن های زینتی ، کاملاً نگهداری شده و هم برای زمین های گلف و زمین های ورزشی که به شدت مورد استفاده قرار می گیرند ، مناسب هستند. بگذارید به شما نشان دهیم چمن شما بعد از مصرف کود مناسب ، چقدر زیبا می تواند باشد.

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد