• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای ژله ای

کودهای ژل پیشنهاد ما برای دارندگان نارنجی خانگی ، حتی آنهایی که کوچک هستند ، روی طاقچه پنجره قرار دارند. محصولات کارآمد و متمرکز این گروه در نسخه های مختلف موجود است. شما کود مرکبات عالی ، نریوم سریع عمل آورنده (خرزهره) و کود زیتون را پیدا خواهید کرد که می تواند برای سایر گیاهان مدیترانه ای نیز مورد استفاده قرار گیرد ، بهترین کود سرخس موجود ، کود حرفه ای داتورا ، کود ارکیده با عملکرد طولانی و بسیاری از محصولات ژل و مواد افزودنی دیگر. .

چرا باید این محصولات را انتخاب کنید؟ فرم ژلی کود باعث می شود که کنسانتره کارایی بیشتری داشته باشد ، به عنوان مثال می توان آن را بیشتر اوقات استفاده کرد و فرمول غنی تری (حتی با همان ظرفیت بطری) نسبت به کود مایع استاندارد دارد. کودهای ژل ارائه شده در فروشگاه ما حاوی مجموعه کاملی از مواد مغذی است که گیاهان گلدان برای رشد خوب نیاز دارند ، بسیار قابل جذب و محلول در آب هستند. هنگامی که طبق راهنمای سازنده چاپ شده روی بسته اعمال می شود ، از جلوه های بصری شگفت انگیز اطمینان حاصل می کنند - گیاهان سالم و زیبا که به طور منظم میوه می دهند و شکوفه های پرشور تولید می کنند.

کودهای ژلی در کاشت قلمه و نهال نیز مفید خواهند بود: Multiroots را امتحان کنید - یک کود ژل کارآمد که ریشه را تحریک می کند و رشد سیستم های ریشه ای قوی و گسترده را سرعت می بخشد. محصولات موجود در فروشگاه آنلاین ما از طریق تأمین کنندگان دائمی و آزمایش شده ما (Agrecol ، Sumin و بسیاری دیگر) ارائه می شود و بنابراین می توان به آنها اعتماد کرد. شما با خرید در فروشگاه ما در بالاترین کیفیت ممکن سرمایه گذاری می کنید. قیمت های رقابتی و تعداد زیادی پیشنهاد ویژه و فصلی ، گزینه های تحویل مقرون به صرفه را اضافه کنید و خواهید دید که هیچ پیشنهادی بهتر در بازار وجود ندارد. بیا بریم خرید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد