• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای گلاب

کودهای گل سرخ شما را از معضلات مربوط به مکمل مناسب بوته های حاکم بر باغ شما خلاص می کند. آیا باید کود ارگانیک یا معدنی انتخاب کنید؟ آیا مایع یا دانه ریزتر سریعتر کار می کند؟ آیا باید به دنبال نتایج فوری یا عملکرد طولانی مدت باشم؟ ما به شما کمک خواهیم کرد تا به این س andالات و سایر س -الات مربوط به لقاح پاسخ دهید.

این واقعاً آسان است: محصولی را از لیست زیر انتخاب کنید ، روی نام آن کلیک کنید یا ضربه بزنید و توضیحی را که برای شما آماده کرده ایم بخوانید. این ویژگی ها هر آنچه را که باید در مورد عملکرد و نتایج محصول بدانید به شما می گوید. این به شما امکان می دهد محصولی را انتخاب کنید که تمام نیازها و انتظارات شما را برآورده کند. فروشگاه آنلاین باغ ما مفتخر است که مجموعه گسترده ای از کودهای گل رز عالی را از تولید کنندگان پیشرو محصولات مراقبت از گیاهان ارائه دهد. تمام محصولات موجود در اینجا کالاهای اصلی و دارای گواهی نامه هستند که از سختگیرانه ترین شرایط اتحادیه اروپا برخوردار هستند.

ما کودهای گل رز دانه بندی شده با کیفیت عالی مانند کود گل رز با ریز مغذی های Target در بسته های کوچک و بزرگ ، Rose Hortifoska (کود فسفر-پتاسیم برای گیاهان باغی) از Agrecol ، کود گل رز با ماندگاری طولانی از Substal و Florovit's 100 ارائه می دهیم کود dni "(100 روز) برای گلهای رز و گیاهان دیگر. دو مورد آخر فقط هر 3 ماه قابل استفاده است. اگر بوته های گلدار برگ های شما لکه دار است ، تمایل به زردی دارند و گل کمی تولید می کنند یا هیچ گونه گل تولید نمی کنند ، آنها را با کود "Rosez اضطراری" Magiczna Siła (قدرت جادویی) از Substral یا کود گیاه و گل و گیاه از Zielony Dom به شکل آماده حمایت کنید. -می توانید از آبیاری استفاده کنید. ما همچنین کنسانتره های مایع کارآمد با عناصر کلان و ریز مغذی داریم که می تواند با هر آبیاری مورد استفاده قرار گیرد تا گلها را به شکوفایی بیشتر تحریک کند - نگاهی به کود گل رز مایع "Okazałe Kwiaty" (گلهای سرشار) از Target و Agrecol بیندازید کود گلاب غلیظ مایع.

قیمت های ما را با سایر فروشگاه های آنلاین مقایسه کنید ، سفارش دهید ، از گزینه تحویل رایگان استفاده کنید و مقرون به صرفه ، سریع و راحت خرید کنید. ما این امکان را فراهم می کنیم - خودتان ببینید و به جمع مشتریان عادی راضی ما بپیوندید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد