• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای گل اطلسی

کودهای گل اطلسی آبشارهای گل سبز را به وضوح تضمین می کنند. فقط کودهای اختصاصی مخصوص گل بالکن به شما امکان می دهند جلوه های زیادی از دسته دسته دسته گل متراکم و طبیعی را در گلدان های خود حفظ کنید. جدیدترین و پر شکوه ترین گونه های گل اطلسی با قدرت و توانایی عالی در تولید جوانه های گل جدید در تمام فصل برجسته می شوند: از بهار تا اولین سرما های پاییزی. برای اینکه گیاهان بتوانند از این طریق رشد و نمو دهند ، شما باید مرتباً آنها را با ترکیب متعادل از عناصر کلان و ریز ، بخصوص آنهایی که وظیفه عملکرد مناسب ریشه و شکوفایی فراوان دارند ، تغذیه کنید.

کودهای مختلف گل اطلسی و گل آلاینده مانند گل اطلسی شامل بازدیدهای باغبانی به عنوان کود قابل اطمینان گیاه گیاهان گلدار است که از شکوفایی گل اطلسی ، گل اطلسی ، فوشیاس و بگونیا ، کود معدنی Fruktovit Mineral Trailing Petunia و گیاه فلوتیل که به سرعت عمل می کند پشتیبانی می کند ، کود Petunia و Cascadia. محصولات فوق الذکر به صورت مایع در دسترس هستند ، زیرا گلهای بالکن طلب کننده بهتر است در طول روزمره آبیاری تغذیه شوند. اگر ترجیح می دهید محصولات آهسته رهش داشته باشید که فقط در طول یک فصل چند بار استفاده می شوند ، باید کود نارنجی Target Long-طولانی and Trailing Petunia را که متعلق به موثرترین غذای گیاهی موجود است را دوست داشته باشید. این کود دانه بندی شده عالی ، که برای پخش در نظر گرفته شده است ، حاوی دوز زیادی منیزیم است که رشد شکوفه های متعدد و پر رنگ را تضمین می کند.

هر محصولی که در این زیرمجموعه پیدا خواهید کرد با توجه به نیازهای غذایی بیش از حد از انواع مختلف گل اطلسی تهیه شده است. این نتایج مطلوبی را به همراه خواهد داشت و انرژی مورد نیاز گیاهان را برای شکوفایی قابل اعتماد ، طولانی و فراوان فراهم می کند. از قیمت های رقابتی ما بهره مند شوید ، به دنبال پیشنهادات فصلی باشید و با تحویل رایگان به خرید محصولات خانگی و باغی بپردازید. مشتری خوشحال باغ دانه های باغ شوید - این واقعاً منطقی است!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد