• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای گوجه فرنگی

به بخش کودهای گوجه فرنگی خوش آمدید. این از مهمترین دسته های کود در فروشگاه آنلاین ما است. اگر این سبزیجات عالی (در واقع میوه) را به تنهایی پرورش می دهید ، قطعاً باید نگاه دقیق تری به انتخاب کودهای معدنی و آلی گوجه فرنگی بیندازید. صرف نظر از این واقعیت ، اگر گلخانه ای پر از انواع مختلف گوجه فرنگی دارید ، چند بوته زیر پوشش فویل گرم نشده یا به سادگی مقداری گوجه گیلاس در گلدان های بالکن قرار دارید - همه این گیاهان از نظر تغذیه ای مشابه و بالا هستند. شما باید به طور منظم آنها را بارور کنید تا رشد سالم ، پنجه نرم و میوه های زیادی داشته باشد.

به همین دلیل است که ما محصولات مراقبت از گوجه فرنگی زیادی در دسترس داریم! ما بهترین کودهای دانه بندی شده را داریم ، مانند کود 100٪ گوجه فرنگی و فلفل BIO ارگانیک از Natura ، کود معدنی کامل گوجه فرنگی و فلفل Florovit ، کود Target Eko برای گیاهان ، گوجه فرنگی و خیار دارای هوموس و گوجه فرنگی با ماندگاری بالا و کارآمد کود خیار و گیاهان دارویی. اگر کودهای مایع را که با آبیاری استفاده می شوند ترجیح می دهید ، کودهای گوجه فرنگی و گیاهان سازگار با محیط زیست را از Substral (کنسانتره برای 140 لیتر محلول آبیاری) یا کود مایع آلی گوجه فرنگی و خیار را از Target انتخاب کنید. ما همچنین افزودنی های اضطراری عالی و موثری را ارائه می دهیم که در صورت کمبود مواد مغذی و مبارزه با بیماری ها و آفات توصیه می شوند: کود گوجه فرنگی اضطراری "Magiczna Siła" (قدرت جادویی) از کودهای گیاهی برگ Substral و "Zdrowy Pomidor" (گوجه سالم) با روی از Zielony Dom.

این همه ما ارائه نمی دهیم! ما به طور مداوم انتخاب کود گوجه فرنگی خود را با محصولات جدید افزایش می دهیم تا تجربه خرید رضایت بخشی را برای شما فراهم کند. ما قیمت مقرون به صرفه و تحویل سریع و ارزان به منزل را تضمین می کنیم. محصولاتی از مارک های معروف را انتخاب کنید و کودهای گوجه فرنگی حرفه ای خریداری کنید ، که ترکیب متعادل آنها رشد هماهنگ و محصولات پرشور میوه های بزرگ ، شیرین و غنی از ویتامین را تضمین می کند. شما با مهربانی برای یک تور خرید عالی در Garden Seeds Market دعوت شده اید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد