• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای گیاهی باغ

اگر هنوز تعجب می کنید که کودهای گیاهان باغی را با رقابتی ترین قیمت از کجا خریداری کنید ، پاسخ ساده است: از پیشنهاد بازار بذرهای باغ استفاده کنید! این تنها مکان با چنین انتخاب گسترده ای از محصولات از مارک های معتبر و با ارزش است. ما کودهای آلی و معدنی خشک را توصیه می کنیم که می توانند در کشت همه گیاهان محبوب باغ استفاده شوند. فقط نگاهی به مجموعه ای که برای شما آماده کرده ایم بیاندازید!

آیا می خواهید کودهای همه منظوره خریداری کنید ، کود Biopon All Garden Flowers یا کود گیاهان گلدهی دانه را از Target سفارش دهید. ما کود مخروطی و کود تقویت کننده مقاومت در برابر یخ زدگی را از فلورویت و کودهای درختچه ای و درختچه های زینتی از Agrecol را به همه کسانی که مایلند از پرچین های خود مراقبت کنند توصیه می کنیم. انتخاب ما شامل ماگنولیای با شکوه ، گل رز ، کلماتیس ، چمن ، گیاه پیاز ، سبزیجات ، کودهای درختی و درختچه ای نیز می باشد. کود چند منظوره با دوام طولانی مدت از Biopon ، که باید هر چهار ماه یکبار استفاده شود ، پیشنهاد ما برای آن دسته از باغبانانی است که به دنبال محصولات با عملکرد آهسته و با عملکرد بالا هستند. همچنین ممکن است Humistar ، یک محصول طبیعی تقویت کننده باروری خاک که برای فرهنگ های آلی و کودهای کاشت BIO ، پیوند و کودهای عمومی ضروری است ، مفید باشد.

تمام محصولات ارائه شده در فروشگاه باغ ما با کیفیت عالی برجسته هستند و در بسته های اصلی حاوی دستورالعمل های دقیق استفاده می شوند. آنها بیشتر از طریق پخش - به سرعت ، به راحتی و با توجه به نیاز گیاهان فعلی اعمال می شوند. دوست دارید بیشتر بدانید؟ ما شما را به خواندن توضیحات محصولات ارائه شده تشویق می کنیم. در فروشگاه آنلاین ما خرید کنید ، مجموعه کودهای گیاهان باغ خود را تکمیل کنید و از گزینه تحویل رایگان خانه استفاده کنید. شما در اینجا در بازار بذر باغ خوش آمدید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد