• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای گیاهی باغ

کودهای گیاهی باغ دسته وسیعی از محصولات را تشکیل می دهند که شامل تمام محصولات با ارزش ترین برای کوددهی درختان و درختچه های زینتی ، گیاهان چند ساله با گلها و شاخ و برگ های تزئینی ، میوه ها و سبزیجات و همچنین گیاهان است. کودهای گیاهی دانه ریز کارآمد باغ ، پودر محلول در آب برای کاربرد خاک و برگ ، ژل و مایعات غلیظ (چند یا یک جز-، با عناصر ریز مغذی ، هوموس و ویتامین ها) - همه این موارد را می توان در پیشنهاد ما با قیمت های فوق العاده رقابتی یافت.

اگر در باغچه خود تخت گل دارید ، کود مایعات Garden Pansy و Violet ، کود Rhododendron ، Camellia و Acidophilic Plant کود را در بطری سمپاش دستی پمپ ، کود Begonia یا کود گل رز مایع سفارش دهید. شما ممکن است مورب خود را با یک کود مایع عالی "Barwne Pole" (Colorful Meadow) Heather کود و سرخس با کودهای Fern ما ، که در بسته بندی های اندازه های مختلف موجود است ، تکمیل کنید. ما بهترین کودهای گیاهی گلدار را داریم که دوره شکوفایی و کودهای گیاهان سبز را تقویت می کنند که به شاخ و برگ ها رنگ سبز شدید و روشن می بخشد. ما همچنین کودهای پاییزی خود را توصیه می کنیم که به شما امکان می دهد درختان و بوته ها را برای زمستان گذرانی در باغ و کود دانه ریز تهیه کنید. این کود طبیعی همه منظوره خاک را با ارزش ترین ماده آلی تغذیه می کند ، ساختار آن را تقویت می کند و از رشد ریشه پشتیبانی می کند ، همچنین گیاهان گلدار ، سبزیجات و میوه را به مقدار مناسب از مواد مغذی بدون خطر کود دهی بیش از حد تامین می کند.

همانطور که مشاهده می کنید ، انتخاب محصولات Garden Seeds Market واقعاً چشمگیر و گسترده است. کودهای گیاهان باغی را از تولید کنندگان معروف - Agrecol ، Biopon ، Florovit ، Ogród-Start and Target بخرید - و نتایج شما را خوشحال می کند!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد