• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای گیاهی بالکن و تراس

کودهای گیاهی بالکن و تراس ، گروه خاصی از کودهای خشک را تشکیل می دهند که برای مراقبت از گیاهان گلدار ، گلدانهای گلدان همیشه گرسنه ، گونه های دارای شاخ و برگ زینتی و همچنین گیاهان و سبزیجاتی که در جعبه ها می کارید (به عنوان مثال گوجه گیلاس) در نظر گرفته شده است. شما کودهای همه منظوره را مانند کود دیرپا و کارآمد گیاه گلدار از تارگت ، کود طولانی مدت "Dom i Balkon" (خانه و بالکن) از Substral و کود Plantacote برای گیاهان خانگی و بالکن از اینجا پیدا خواهید کرد. آگرکل قابلیت اطمینان ، کارایی بالا و قیمت مقرون به صرفه موارد مشترک آنهاست.

اگر به یک محصول منحصر به فرد و انتخاب شده برای کارهای خاص نیاز دارید ، بهترین کودهای موجود در گیاهان اسطوخودوس ، هدر ، گل رز ، شمعدانی و گل اطلسی را در فروشگاه آنلاین ما سفارش دهید. آنها یک راه حل عالی برای شما فراهم می کنند که نیاز به دوز خاص کودهای همه منظوره را با توجه به نیازهای خاص گیاه از بین می برد. اگر گیاهان شما گرفتار بیماری شوند ، به مکمل های ویژه و اضافی نیاز دارند. خط کودهای "Magiczna Siła" (قدرت جادویی) به شما کمک می کند - آنها بلافاصله گیاهان ضعیف و بد ظاهر را تغذیه می کنند.

ما همچنین می خواهیم شما را به آزمایش محصولات جدید و عالی خود از محصولات Fertisal ، كه توسط Sumin تحویل داده می شوند ، مانند كود گلدهی فراوان و کود تقویت كننده تولید جوانه ، تشویق كنیم. شما هم محصولات اثبات شده و آزمایش شده ای را پیدا خواهید کرد که سالها در بازار بوده و از بازخورد مثبت پرورش دهندگان باتجربه گیاهان بالکن بهره مند هستند و هم نسخه های جدید و جدید - نتایج جدیدترین تحقیقات باغبانی و کشاورزی را در مغازه ما پیدا می کنید. توضیحات دقیق و دقیق محصولات ما به شما کمک می کند بهترین انتخاب را داشته باشید. در اینجا تمام اطلاعات لازم در مورد عملکرد و دوز محصولات خاص را پیدا خواهید کرد.

آیا می دانید که به دنبال چه چیزی هستید؟ کود گیاهی بالکن یا تراس انتخاب شده را با یک کلیک یا ضربه به سبد خرید اضافه کنید. فراموش نکنید که قبل از تأیید سفارش خود ، از سایر دسته های محصول ما دیدن کنید. انواع کودهای طبیعی ، آلی و معدنی را به اشکال مختلف در فروشگاه آنلاین باغ ما پیدا خواهید کرد. ما محصولات برتر با کیفیت ، کارآمد و ایمن را از طریق سفارش پستی ارائه می دهیم. از پیشنهاد ما استفاده کنید و بالکن و تراس شما مانند هرگز در این فصل شکوفا خواهد شد!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد