• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای گیاهی خانگی

کودهای گیاهی خانگی به دسته های شاخص بخش کود ما تعلق دارند. این مکان جایی است که ما محصولات اختصاص داده شده برای مراقبت از محبوب ترین گیاهان گلدان را جمع آوری کرده ایم. بهترین ، کارآمدترین کودهای ارکیده ، سرخس ، درخت انجیر ، پیچک ، خرما ، یوکا ، دراکنا ، کاکتوس و زامیوکلاس را می توان در اینجا یافت.

اگر به دنبال کود مرکبات یا بونسای حرفه ای یا حتی مواد غذایی گیاهی عجیب و غریب تر هستید ، مطمئناً آن را با قیمت مناسب در اینجا خواهید یافت. ما انتخاب گسترده ای از کودهای عالی گیاهان خانگی را برای گیاهان گلدار ، مانند کالانکوئه ، سیکلامین ، بنفشه آفریقایی ، آنتوریوم ، Spathiphyllum (سوسن صلح) و Schlumbergera (کاکتوس کریسمس) ارائه می دهیم.

شما همچنین می توانید گیاهان بالکن - بگونیا ، شمعدانی ، گل اطلسی ، فوشیا ، ایمپاتیانس و سایر زیبایی های گل دهنده را با این محصولات درمان کنید. کود معدنی غلیظ مایع Fruktovit برای گیاهان خانگی و بالکن را که باعث رونق شکوفا شدن می شود ، کود آماده پمپ پمپ سمپاش برای گیاهان گلدار از Zielony Dom یا Plantacote Balcony و کودهای گیاهان خانگی از Agrecol را به صورت دانه های آزاد کننده آهسته آزمایش کنید. این کودهای معدنی تمام نیازهای گیاهان خانگی در مورد عناصر کلان و ریز را پوشش می دهد. با تشکر از آنها دوستان سبز شما امسال بسیار بیشتر رشد می کنند!

ما همچنین برخی از مواد غذایی و کودهای لازم برای گیاهانی که شاخ و برگهای زینتی تولید می کنند ، داریم: کودهای گیاهی Compo Green، کود تسکین دهنده Agrecol Chlorosis در برابر محو شدن و زردی برگها، کود Fern و Green Plant از Substral و تعداد بیشمار محصولات عالی دیگر از مارک های معروف. ما مواد مغذی "Siła Natury" (نیروی طبیعت) را از Target ، Biosept Aktiv Target ، Orchid Power Compo و Agrecol's Florum Strong در یک کاربرد مناسب استفاده می کنیم.

نگاهی به میله های کود و سنبله های قابل استفاده در هر 3 تا 6 ماه بیندازید. این فرم لقاح برای همه افراد فراموشکار و مشغول بسیار مناسب است. در فروشگاه مجازی ما بگردید و مطمئنا محصولی را پیدا خواهید کرد که متناسب با نیاز شما باشد. ما مراقبت مناسب از گیاهان را بسیار آسان تر می کنیم. خودت ببین!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد