• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای گیاهی سبز

هنوز تعجب می کنید که کودهای گیاهی سبز را با قیمت فوق العاده رقابتی کجا تهیه کنید؟ مغازه ما همان مکان است! پیشنهاد Garden Seeds Market شامل محصولی از تولید کنندگان داخلی و خارجی است که از نظر کارشناسان و متخصصان به عنوان محصولات برتر مراقبت از گیاهان سبز - که هم برای گلدان ها و هم برای گونه های باغ در نظر گرفته می شوند ، بسیار مورد توجه قرار می گیرند. ما کودهای همه منظوره عالی و متناسب با نیازهای همه گیاهان ارائه می دهیم که بعداً شما را با شاخ و برگ های زینتی خوشحال می کنند.

Vermicompost "Biohumus" را از Agrecol ، با ارزش ترین هوموسی که توسط گیسران قرمز و کود معدنی Florovit Green Plant یا "Zielone Liście" (برگهای سبز) از Target تهیه شده ، خریداری کنید تا کل مجموعه گیاهان سبز خود را با یک کود بارور کنید. . گیاهان دارای برگهای خفیف یا زردرنگ را می توان با کود گیاهی Biopon برای درمان کلروز درمان کرد. ما همچنین کودهای ژله ای همه منظوره قابل اعتمادی را ارائه می دهیم که با بازدهی عالی خودنمایی می کنند ، همچنین زبانه ها و چوب های کوددار با ماندگاری طولانی برای گیاهان سبز هستند. مراقبت بیشتر از گیاهان تازه پیوند شده و قلمه های تازه پیوند زده شده بسیار ارزشمند است. مراقبت نامناسب از گیاهانی که هنوز سیستم ریشه ای قوی ایجاد نکرده اند ممکن است منجر به مرگ آنها شود. ما آن را بخوبی می دانیم و بنابراین شما کود ریشه زنی گیاهان سبز و کود ریشه زنی نهال و بذر را از Agrecol خواهید یافت که به شما کمک می کند تا از گیاهان ، قلمه ها و نهال های ضعیف شده مراقبت مناسب داشته باشید.

در صورت نیاز به محصولات حرفه ای ، از جمله کودهای مایع Fern "Burza Liści" (Leaf Storm) از Target یا کود نخل ، یوکا و دراکائنا از Agrecol یا کود Zamioculcas از Biopon ، فروشگاه آنلاین باغ ما ما همه آنها را در انبار موجود دارد. ما با مهربانی از شما دعوت می کنیم که از خرید آنلاین ارزان و ارزان استفاده کنید. کودهای حرفه ای گیاهان سبز در اختیار شماست - روی نام محصول آنها کلیک کنید یا ضربه بزنید ، سفارش دهید و پس انداز کنید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد