• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای گیاهی مرکبات

کودهای گیاهی مرکبات زیرمجموعه ای را تشکیل می دهند که پیشنهاد ما برای دارندگان درختان گلدان ، لیمو ، نارنج و نارنگی را شامل می شود. این مینی درختان استثنایی زینتی در شرایط خانه به خوبی رشد می کنند و اگر از آنها به خوبی مراقبت کنید ، با میوه های معطر و باشکوه به شما پاداش می دهند. نمی توانید منتظر دیدن این نتایج چشمگیر کشت باشید؟ خود را به کود مرکبات مجهز کنید. محصولی که کاملاً با نیازهای اساسی درختان مرکبات مطابقت دارد ، باید دارای مقدار کافی نیتروژن ، پتاسیم و فسفر باشد ، در حالیکه دوز متعادل عناصر غذایی را نیز نمی توان از دست داد. کودهای مرکبات بسیار متنوعی در بازار موجود است - محصولات معروف ترین تولیدکنندگان را در اینجا در فروشگاه باغ ما پیدا خواهید کرد!

ما کود مرکبات Agrecol و کود مرکبات Biopon را ارائه می دهیم که برای تکمیل برنامه های آبیاری معمول ، با قیمت های فوق العاده رقابتی در نظر گرفته شده است. کود مرکبات Substral - کنسانتره برای 35 لیتر محلول آماده برای استفاده با کارایی عالی و آزاد سازی سریع مواد مغذی برجسته است. اگر قادر به تغذیه منظم گیاهان خود نیستید ، ماده مغذی مرکبات Compo را در یک برنامه یکبار مصرف خریداری کنید. نوک را برش دهید ، اپلیکاتور را در گلدان بگذارید و بدون نگرانی برای تعطیلات بروید. درختان لیمو و پرتقال شما در طول چهار هفته به طور مداوم تغذیه می شوند. فروشگاه ما خاک کامپو حرفه ای و با کیفیت بالا برای گیاهان مدیترانه ای ، غنی شده با ماده غذایی Compo-Plus ، لوم ، هوموس و کود اولیه که به آرامی آزاد می شود ، ارائه می دهد. شما ممکن است با موفقیت از آن در پرورش درختان مرکبات ، درختان زیتون ، گل محمدی ، اسطوخودوس ، انجیر و بسیاری از گیاهان دیگر که از دریای مدیترانه می آیند استفاده کنید.

برای خرید محصولات کلاس برتر با قیمت های مقرون به صرفه ، در فروشگاه آنلاین ما سفارش دهید. قابلیت اطمینان ، کارایی و تأثیر فوری کودهای مرکبات به شما امکان لذت کامل از این گیاهان زینتی و عجیب را می دهد. محصولات ما به شما این موفقیت را می دهند - امروز هم امتحان کنید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد