• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای گیاهی گلدان

کود برای گیاهان گلدان در انواع مختلفی از اشکال و انواع مختلف موجود است. اگر به دنبال توصیه ها و پیشنهادهایی هستید ، چه کودهای معدنی دانه ریز یا مواد غذایی گیاهی مایع را انتخاب کنید ، به مکان مناسب رسیده اید. فروشگاه آنلاین ما مجموعه ای از بهترین کودهای موجود در گیاهان گلدان ، مواد افزودنی و مواد آرایشی ویژه گیاهان دارای شاخ و برگ زینتی و آنهایی که شکوفا هستند را نیز ارائه می دهد.

آیا در خانه ارکیده پرورش می دهید؟ کود Orchid غلیظ "Zielony Dom" را در بطری مفید ، کود محبوب و بسیار محبوب Florovit Orchid یا غذای نیروگاه Orchid Power را از Compo ، که در دستگاه های کاربردی یکبار مصرف و مفید فروخته می شود ، انتخاب کنید. کود ژل Agrecol Datura (شیپور شیپور) به شما کمک می کند تا از این گلهای زیبا مراقبت کنید و کود غلیظ کاکتوس Substral (برای 35 لیتر محلول آماده برای استفاده) به شما امکان می دهد تا گیاهان گلدان خود را به درستی پرورش دهید.

اگر اتاق نشیمن شما با یک واشنگتن باشکوه ، یک نخل بته یا یک نخل خرما تزئین شود ، قطعاً باید در کودهای Florovit Palm ، Yucca و Dracaena سرمایه گذاری کنید. ما همچنین میله های کود چند منظوره همه منظوره ، کاربرد آسان و فوق العاده کارآمد "Zielony Dom" یا ورمی کمپوست عالی و ارگانیک Biohumus را از Agrecol پیشنهاد می کنیم.

توصیفات و مشخصات گسترده کودهای گیاهی گلدان به شما در انتخاب صحیح کمک می کند. در صورت نیاز به این اطلاعات اضافی ، فقط بر روی تصویر یا نام محصول کلیک کنید. در هر توصیفی نوع کود مشخص می شود ، اینکه برای چه گیاهانی توصیه می شود و از استفاده از آن چه اثراتی را انتظار دارید. آیا مورد علاقه خود را قبلا پیدا کرده اید؟ آن را به سبد خرید اضافه کنید و پرداخت کنید ، یا سایر بخشهای ما را مرور کنید. ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا به طور منظم و همه جانبه از گیاهان گلدان خود در خانه مراقبت کنید. یک کود گیاهی گلدان با کیفیت بالا پایه و اساس جلوه با شکوه مجموعه گیاهان سرخس ، درخت انجیر ، ارکیده و خرما است. ما دستیابی به آن را آسان ، آسان و ... واقعاً مقرون به صرفه می کنیم! ما با مهربانی از شما دعوت می کنیم تا درباره پیشنهاد ما بیشتر بدانید - این واقعاً منطقی است!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد