• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای گیاهی گل دهنده

کودهای گیاهی گلدار یک هدف را هدف قرار می دهند - تحریک گیاهان برای تولید جوانه بیشتر و به لطف مکمل غذایی بهینه ، شکوفا می شوند و بیشتر و بیشتر می شوند. محصولات موجود در فروشگاه ما به گیاهان شما نشاط و قدرت گلدهی عالی می بخشد. گیاهان گلدار که به درستی تغذیه می شوند سالم ، محکم ، با رنگ واضح و کاملاً اندازه هستند. برای دستیابی به چنین نتایجی فقط از کودهای گیاهی گلدار و معتبر استفاده کنید. لیست کامل این محصولات را می توان در زیر مشاهده کرد.

ما می خواهیم کود مایع "Morze Kwiatów" (دریای گلها) با محتوای پتاسیم بالا ، "گل رز مایع" Okazale Kwiaty (گلهای سرشار) ، کود رادودندرون "Bujne Kwitnienie" (شکوفایی فراوان) و انواع مختلف دیگر سایر محصولات هدف. پیشنهاد بی نظیر ما شامل محصولات غذایی عالی گیاه Florovit (به عنوان مثال کود Datura برای شکوفایی طولانی مدت ، کود شمعدانی ، کود برای clematis و سایر خزنده های گلدار) ، کودهای قابل اعتماد Agrecol (به عنوان مثال کود باغچه و بنفشه ، کود Petunia عقب) و محصولات Biopon است. (کودهای گیاهی گلدار به شکل زبانه های با ماندگاری طولانی ، کنسانتره های مایع و پودرهای کارآمد). اگر دوست دارید راه حل های ابتکاری را امتحان کنید ، کود گل رز و گیاهان گلدار "Zielony Dom" را در یک قابلمه آبیاری آماده استفاده کنید. این ظرف مجهز به انتهایی است که متناسب با رابط شیلنگ باغ باشد ، به شما امکان می دهد آن را مستقیماً روی گیاهان در هنگام آبیاری قرار دهید!

این به دور از همه چیز نیست که شما را متعجب کند - این کودها و بسیاری دیگر از گیاهان گلدار عالی در فروشگاه های ما با قیمت های رقابتی با تحویل ارزان قیمت در خانه موجود هستند. با ما همراه باشید و پیشنهادات ویژه و فروش فصلی را از دست ندهید! صرف نظر از سایت شما گیاهان گلدار خود را پرورش می دهید - در باغ ، در بالکن یا طاقچه در اتاق نشیمن - بهترین کودها را ، کاملاً متناسب با نیاز گیاهان ، در فروشگاه ما پیدا خواهید کرد. خرید اینترنتی با ضمانت رضایت کامل بدون خروج از خانه

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد