• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای گیاهی

کودهای گیاهی محصولاتی هستند که محتوای آنها با نیاز گیاهان سخت گیر گیاهان مطابقت دارد. در صورت رشد نعناع ، ریحان ، پونه کوهی و بادرنجبویه در باغچه شما و یا قصد راه اندازی یک باغ کوچک گیاهان در بالکن یا طاقچه پنجره آشپزخانه ، محصولات این دسته به شما کمک می کند تا به نتایج دلخواه برسید. به انتخاب کود گیاهان که برای شما آماده کرده ایم ، نگاه دقیق تری بیندازید!

Ziołovit - کود علفی با Guano از Zielony Dom ، Biohumus MAX از Target و کود گوجه فرنگی و گوجه فرنگی آلی - کنسانتره برای 140 لیتر محلول آب از Substral پرفروش ترین محصولات غذایی ما برای گیاهان است. کود طولانی مدت Target Tomato Tomato and Herb از Target ، یکی از کارآمدترین محصولات در گروه خود ، به شما کمک می کند گیاهان پرورش یافته در باغ را به درستی تکمیل کنید. این محصول دانه ریز ، با سرعت آهسته و تدریجی در خاک حل شده و به آن نفوذ می کند ، از این رو گیاهان را با دوز کافی مواد مغذی برای مدت زمان طولانی تا چند ماه فراهم می کند. ما مواد مغذی Compo Plant را در یک کاربرد یکبار مصرف و کاربردی ، برای گیاهان رشد داده شده در گلدان و سایر ظروف توصیه می کنیم.

صرف نظر از اینكه كدام کود را از بین انتخاب گسترده ما انتخاب كنید ، رضایت كامل شما را تضمین می كنیم. محصولات موجود در فروشگاه ما از تولید کنندگان مشهور کود و مواد غذایی گیاهی تهیه می شود. شما فقط می توانید محصولات معتبر و اصلی را که سخت ترین معیارهای اتحادیه اروپا را دارند از فروشگاه آنلاین ما خریداری کنید. ما در ازای قیمت های مقرون به صرفه برای همه ایستاده و پیشنهادات فصلی را پیشنهاد می دهیم ، که باعث می شود هر بازدید از فروشگاه ما برای شما سودآور باشد. وقت خود را برای بازدید از مراکز باغ آجر و ملات تلف نکنید ، زیرا هر آنچه که گیاهان باغی و خانگی شما نیاز دارند را در اینجا خواهید یافت. ما با مهربانی از شما برای یک تور خرید سریع دعوت می کنیم.

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد