• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای گیاهی

برای موفقیت در کشت سبزیجات خانگی ، به سادگی باید از کودهای گیاهی استفاده کنید. کود دهی به موقع ، دقیق ، مناسب و مکمل گیاهان در حال رشد کاملاً مهم است. همه چیز به سخت کوشی و دقت شما بستگی ندارد. مواد افزودنی و کودهای کاملاً متعادل ، کاملاً آماده و متناسب با نیازهای گونه های خاص ، رمز موفقیت در اینجا هستند. فقط محصولات اثبات شده از منابع معتبر و قابل اعتماد ، که توسط مارک های معتبر امضا شده اند ، اثرات مطلوب را تضمین می کنند.

انتخاب گسترده ای از کودهای آلی ، معدنی و معدنی - آلی در فروشگاه آنلاین ما موجود است. اگر قصد داشتید باغ سبزیجات خود را به روش ارگانیک تغذیه کنید ، کود BIO برای کاشت ، پیوند و کوددهی عمومی در یک فنجان ، کود BIO برای گیاهان و سبزیجات از کمپو و دو محصول هدف: کود گیاهی آلی یا دانه ای ، به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید. شما همچنین می توانید کود خشک و گوانو مایع را در اینجا سفارش دهید! ما همچنین محصولات حرفه ای برای تغذیه سخت ترین گونه های گیاهی - خیار ، فلفل و گوجه فرنگی ارائه می دهیم. اگر رویای برداشت گوجه فرنگی بزرگ گاو از باغچه خود را دارید ، گیاهان خود را با کود مخصوص گوجه فرنگی و فلفل از فلورویت ، کود طولانی مدت ، کارآمد ترین گوجه فرنگی ، خیار و گیاهان دارویی یا "Zdrowy Pomidor" (گوجه سالم) کود دهید کود برگ با روی از Zielony Dom. به منظور تقویت گیاهان مستعد ابتلا به بیماری ها ، در Spray Biosept Activ سرمایه گذاری کنید - محصولی دوستدار محیط زیست با عصاره گریپ فروت که نمی تواند عامل محافظت از گیاه محسوب شود و بنابراین می تواند به دلخواه در بسترهای سبزیجات استفاده شود.

برای خرید کودهای گیاهی ممتاز با قیمت مقرون به صرفه به ما اعتماد کنید و از پیشنهاد گسترده بازار دانه های باغ استفاده کنید. ما شما را تشویق به انجام این کار بلافاصله!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد