• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودها می چسبند

چوب های کود برای صاحبان گیاهان گلدان و باغبان کاملاً ضروری است! این زیرمجموعه شامل کودهای کارآمد و ماندگار به شکل چوب خشک است که باید مستقیماً در سیستم ریشه گیاه استفاده شود. به منظور سهولت در انتخاب محصول مناسب ، بدین وسیله محصولاتی را پیشنهاد می کنیم که برای گروه ها و گونه های خاص گیاهی اختصاص داده شده است.

شما می توانید چوب های کود شده و اثبات شده ارکیده ، گیاهان سبز ، شمعدانی و سایر گیاهان بالکن با تقاضای بسیار شکوفا و حتی برای سبزیجات و گیاهان (چوب های گوجه فرنگی ، فلفل و خیار با شکوه را ببینید) در فروشگاه ما پیدا کنید. از جمله ، میله های کود غنی شده با ویتامین ها ، آنهایی که دارای محتوای آهن بیشتری هستند و از کود تولید می شوند در این فروشگاه موجود است. آخرین کشف ما را امتحان کنید: کود عالی با گوانو و میکوریزا برای گیاهان ضعیف شده توسط آفات (میله های کود ویژه "O") و بیماری های قارچی (میله های کود ویژه "G").

کود ویژه ما با میکوریزا و باکتری های کمکی یک کود کامل را تشکیل می دهد و نجات موثری را برای گیاهان غفلت شده ، که شرایط کلی آنها بسیار ایده آل است ، ارائه می دهد. آنها ظرفیت جذب ریشه ها را بهبود می بخشند ، جذب آب و مواد مغذی را بهبود می بخشند و مقاومت گیاهان مبتلا به بیماری را افزایش می دهند. شما تمام این کودها و مواد افزودنی عالی را با قیمت های فوق العاده مناسب در فروشگاه آنلاین ما خریداری خواهید کرد. دیگر نیازی نیست که بخاطر قیمت ، کارایی خود را به خطر بیاندازید - یک چوب کود 30 تا 60 روز طول می کشد.

اگر شما به عملکرد حتی طولانی تر علاقه مندید ، Osmocote Fertilizer Spikes را انتخاب کنید که در طی 9 ماه کود را به تدریج آزاد می کند! فروشگاه آنلاین باغ ما ما آنها را بصورت تکه تکه یا در بسته های 12 تکه بزرگتر ارائه می دهد. تمام محصولات ما از تولید کنندگان مشهور و برجسته کودهای آلی و معدنی مانند Agrecol ، Biopon ، Compo ، Pokon ، Substral یا Zielony Dom تهیه می شوند. چوب های اصلی کود برای گیاهان خانگی ، بالکن و باغ و سبزیجات را بصورت آنلاین سفارش دهید - شما همیشه در فروشگاه ما استقبال می کنید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد