• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودها

برای اینکه باغ شما در انبوهی از رنگها شکوفا شود ، شما را با چمن سبز زمردی سرگرم کرده و محصولات غنی را بدست آورید ، به کودهای مناسب احتیاج دارید. فروشگاه آنلاین باغ ما محصولات برتر از این دسته را ارائه می دهد که توسط تولید کنندگان داخلی و خارجی مانند Agrecol ، Biopon ، Florovit ، Substral ، Target و Zielony Dom عرضه می شود. زیرمجموعه های محصول پیدا کردن راه درست محصول را آسان تر می کند.

اگر عاشق کشت ارگانیک هستید ، به بخشهای کود کمپوست و کود بروید. كمپوست ، مواد افزودني غني كننده كمپوست و كود دانه دار گاو ، گوسفند ، اسب و مرغ در بسته هاي اقتصادي پيدا مي كنيد. ما همچنین انواع مختلفی از واکسن های میکوریزا - برای گل رز ، سوزنی برگ ، بخاری ، بخاری ، چمن و قارچ را توصیه می کنیم! شما قادر خواهید بود به لطف میله های کود برای گلدهی و گیاهان سبز ، سبزیجات و گیاهان و همچنین برگه های کود ، به سرعت و به طور موثر گیاهان خود را تغذیه کنید. آیا دوست دارید گیاهان ، بوته ها و درختان گلدار را از طریق نهال و قلمه ها تکثیر کنید ، قطعاً باید به بخش ریشه و واکس پیوند مراجعه کنید. ما همچنین شما را تشویق می کنیم که به جستجوی دسته های گسترده کودهای خشک و مایع بپردازید. ما در آنجا کودهای حرفه ای سبزیجات و میوه را جمع آوری کرده ایم که از عملکرد غنی ، با کیفیت بالا ، کودهای درختی و درختچه ای و بهترین کودهای زغال اخته در دسترس اطمینان دارند. کودهای مخروطی که از قهوه ای شدن سوزن جلوگیری می کنند و باعث تقویت قدرت گیاه ، مکمل های گل رز و ردودندرون می شوند که شکوفائی را تحریک می کنند نیز در اینجا موجود است ما کودهای تک مرکب را برای متخصصان باغ و محصولات همه منظوره به مبتدیان باغ و کشاورزان سرگرمی توصیه می کنیم. همچنین افزودنی های اسیدی کننده خاک ، دولومیت و آهک - برای کود دهی و سفیدکاری - نیز در اینجا پیدا خواهید کرد.

این هنوز تنها کسری از کالاهای گسترده ما است - به لطف قیمت های مقرون به صرفه با پیشنهاد ما آشنا شوید و پس انداز می کنید. تمام اطلاعات مورد نیاز را از توضیحات دقیق محصول دریافت خواهید کرد. با مهربانی شما را به گشت و گذار و خرید در Market Seeds Market دعوت می کنیم!