• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کود کشاورزی

اگر به دنبال کود طبیعی و سازگار با محیط زیست هستید ، بیشتر از این به دنبال آن نباشید و کود را انتخاب کنید. لازم نیست آن را از کشاورز بخرید یا نگران تدارکات باشید. فروشگاه آنلاین باغ ما انتخاب گسترده ای از کودهای مختلف کود را ارائه می دهد - به درستی پردازش ، خشک و بسته بندی شده در کیسه های ضد آب.

ما کود گاوی همه منظوره شگفت انگیز را که باعث بهبود حاصلخیزی خاک بدون اسیدی شدن آن می شود ، کود مرغ غنی ازت ، کود اسب که دمای خاک را افزایش می دهد (مناسب برای تغذیه گیاهان گلدار و سبزیجات ، از جمله این گیاهان پرورش یافته در گلخانه ها) و کود گوسفندی برای گیاهان سخت طلب که به مقدار زیادی توده سبز نیاز دارند. در پیشنهاد ما همچنین میله های کودی بدون بو را می یابید که می توانید گیاهان گلدان خود را با آنها تغذیه کنید!

چرا ارزش انتخاب کود طبیعی است؟ زیرا این راه حل سازگار با محیط زیست به شما در دستیابی به محصولات غنی با کیفیت بالا کمک می کند. کود کود کاملی است که شامل تمام ریز و مغذی های مغذی مورد نیاز گیاهان برای رشد متعادل ، شکوفایی فراوان و باردهی میوه می باشد. این نوع کود حاوی مواد آلی است - هوموس ارزشمندی که رطوبت خاک را افزایش می دهد و با بهبود نفوذ پذیری و ظرفیت آب ، ساختار ایده آل به آن می بخشد. آنچه مهم است ، شما نمی توانید بیش از حد گیاهان را با کود کود کنید ، زیرا به تدریج تجزیه می شود و به آرامی دوزهای مواد مغذی موجود در آن آزاد می شود. غذای گیاهی ارائه شده در اینجا هنگام کاشت درختان جدید ، بوته ها و گیاهان چند ساله و همچنین تقویت گیاهان مسن مفید است. بسته های اندازه های مختلف - از 4 تا 25 کیلوگرم - در فروشگاه ما موجود است. کودی که ما ارائه می دهیم به صورت گرانول ، چوب یا خوشه است. خشک است ، به راحتی قابل استفاده است ، بوی شدید دفع نمی کند و دست ها را لکه دار نمی کند. همچنین می تواند برای استفاده های بعدی با خیال راحت ذخیره شود.

ما محصولات مشهورترین مارک های باغبانی و کشاورزی (Biopon، Florovit، Ogród Start، Target) را ارائه می دهیم تا بالاترین کیفیت موجود را در اختیار شما قرار دهیم. شما فقط کودهای تمیز و کاملاً مرتب و آماده برای استفاده و فاقد تخم آفت و دانه های علف های هرز را در فروشگاه ما خریداری خواهید کرد. در مورد مجموعه ما بیشتر بیاموزید و کود مرغوب را با قیمت های رقابتی با تحویل ارزان خانه سفارش دهید.

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد