• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

کیف های بافتنی (راشل)

اگر برای برداشت محصول آماده هستید ، کیسه های بافتنی (راشل) را که برای ذخیره سبزیجات و میوه در نظر گرفته شده است ، خریداری کنید. چه اندازه ای نیاز دارید؟ نگاهی به آنچه ما در فروشگاه برای شما وجود دارد! ما طیف گسترده ای از کیف های بافتنی (راشل) با کیفیت بالا را که به طور جداگانه یا در بسته های بزرگتر فروخته می شود ، ارائه می دهیم. دریغ نکنید و از قیمت های رقابتی ما استفاده کنید!

کیف های بافتنی (راشل) که در فروشگاه ما عرضه می شوند از مواد کششی و در عین حال بسیار بادوام و مقاوم در برابر پارگی ساخته شده اند. احتمالاً این بهترین راه حل ذخیره سازی سبزیجات و میوه ای است. کیف های تاشو فضای زیادی را اشغال نمی کنند و در عین حال بسیار پر ظرفیت هستند. به لطف ساختار مشبک ، آنها گردش هوا را آزاد می کنند و خطر پوسیدگی میوه و سبزیجات را کاهش می دهند. آنها برای نگهداری طولانی مدت سیب زمینی ، پیاز ، هویج ، ریشه جعفری ، کرفس ، چغندر ، گردو ، سیب و پیاز گل کاملاً مناسب هستند. فقط به این قیمت مناسب نگاهی بیندازید! کیسه های بافتنی (راشل) برای نگهداری سبزیجات و میوه به ابعاد 30 x 50 سانتی متر ، 40 x 60 سانتی متر و 50 x 80 سانتی متر به دست می آورید. بسته به اندازه آن ، یک کیسه از 5 تا 15 کیلوگرم کالا جای می گیرد!

ما از دوام عالی و کیفیت عالی ایستاده ایم که برای همه مقرون به صرفه است! در مورد انتخاب محصولات ما بیشتر بدانید و کیفهای بافتنی محکم را خریداری کنید که سالها در خدمت شما خواهد بود. یک سفارش بزرگتر تهیه کرده و به لطف تخفیف های چشمگیر ، صرفه جویی کنید. خرید در فروشگاه ما همیشه مزایای دیگری خواهد داشت - ما را بررسی کنید!