• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

کیهان باغ - "دریای شل" - مخلوط انواع، سیخ مکزیکی - Cosmos bipinnatus - دانه

قیمت قدیمی: $3.14
$2.36
شما ذخیره کنید: $0.79 (25%)
تبلیغات به پایان می رسد 2020-01-29
تبلیغات به پایان می رسد
012532
در انبار
+

کیهان باغ، همچنین به عنوان Aster مکزیکی شناخته می شود، "دریای شل" ترکیبی از یک گیاه سالانه است که با شکل غیر معمول از گل است. آنها ساقه های بلند را می زنند و اگر چه آنها را در شکل گل آذین معمولی برای دیگر گونه های کیهانی قرار می دهند، گلبرگ هایشان به داخل وارد می شوند و مانند shells of mollics دریایی شبیه هستند. انواع موجود در فروشگاه ما در تمام طول تابستان شکوفه می کند و 80-120 سانتی متر بلند می شود. این کاملا در مرزهای بلند، زمینه های تخت گل و باغ های روستایی متناسب است. با تشکر از ترکیب های مختلف شما می توانید قرمز و صورتی (در هر دو رنگ پریده و تیره) و شکوفایی های سفید مناسب برای دسته گل و باغ وحش با چمن زنبق، آستر، zinnias، dahlias، coneflowers و phloxes.

کیهان باغ (Cosmos bipinnatus) متعلق به خانواده Asteraceae (Asteraceae) و از مکزیک است. در کشت بسیار آسان است و گل های فراوان و بزرگ را در هر محل آفتابی در خاک مرطوب، مرطوب تولید می کند. دانه این گیاه در بهار کاشته می شود.

بسته های موجود در فروشگاه ما شامل 0.5 گرم دانه های کیهانی باغ "دریای شل" می باشد.

  • وزن: 0.5 گرم
  • ارتفاع: 80 - 120 سانتی متر
  • استفاده: تزئینی - مرزهای بالا، پس زمینه گل تخت، دسته
  • دوره گلدهی: تابستان
  • رنگ گل: قرمز، صورتی، سفید
  • فرم گیاهی: سالانه
  • نوع گل: گل آذین با گلبرگ های پیچ خورده داخلی
  • سایت: آفتابی؛ متوسط بارور، خاک نفوذپذیر

GardenSeedsMarket - بیش از یک دهه در کسب و کار بوده است و از همان ابتدا کیفیت محصولات ما را اولویت بندی کرده است. در طول سال ها، ما بهترین کالاهای با کیفیت را به ده ها هزار مشتری از سراسر جهان تحویل داده ایم. رضایت آنها ثابت می کند که ما راه درستی را انتخاب کرده ایم.

تمام دانه هایی که ما می فروشیم، تحت کنترل چند سطح کنترل کیفیت قرار می گیرند و فقط پس از آن به دقت بسته بندی و ارسال می شوند. محصولات ما دارای گواهینامه های متعدد و مطابق با بالاترین استانداردهای اتحادیه اروپا بوده است. کارکنان ما باغبانان با تجربه هستند که بیش از همه خوشحال هستند که به هر سوال شما پاسخ می دهند.

دانه های ما کجا هستند؟

تمام دانه های فروش شده در فروشگاه ما از بهترین تولید کنندگان از سراسر اتحادیه اروپا می آیند. با تشکر از یک همکاری طولانی مدت با آنها، ما توانستیم شرایط مناسب ذخیره سازی و اعزام را توسعه دهیم، تضمین می کنیم که شما همیشه از دانه های تازه و با دقت آزمایش می کنید. محروم کردن واسطه ها از کل پروسه، ما را قادر می سازد تا از ارسال دانه های غریبه ای که ممکن است بیش از حد طولانی در قفسه انبار وجود داشته باشد، جلوگیری کنیم، اما همچنین قیمت جذاب تر را برای محصولات با کیفیت بالا تضمین می کند.

فرایند کنترل کیفیت

تمام دانه های ما باید فرایند کنترل کیفیت چهار مرحله ای را تصویب کنند.

مرحله اول با انتخاب دقیق تامین کنندگان شروع می شود. از آنجا که ما کنترل محصولات کشاورزی خود را ادامه می دهیم، تولید کنندگان خارجی از فرآیند کنترل کیفیت حذف نمی شوند. گیاهان در هر مرحله از رشد آنها بررسی می شوند: هنگامی که آنها شروع به رشد می کنند، در هنگام گلدهی و زمانی که آنها شروع به بلعیدن میوه (دانه) می کنند. در این مرحله مهمترین مسئله این است که فاصله مناسب گیاهان را تضمین کنید. با تشکر از اینکه به دست آوردن ویژگی های مورفولوژیکی مورد نظر هر یک از گونه های خاص و یا انواع، مانند رنگ، ارتفاع و شکل، می تواند تضمین شود.

مرحله دو شامل یک آزمایش دقیق در شرایط آزمایشگاهی می شود. با استفاده از بالاترین کیفیت تجهیزات توسط کارکنان مجرب، تامین کنندگان ما سالانه بیش از 30،000 چک کیفیت را انجام می دهند. دانه هایی که نیازمندی های ما را برآورده نمی کنند، فرایندهای پالایش فنی، از جمله خشک کردن، تمیز کردن، ارتقاء و آزمایش دوباره به کار می روند.

مرحله سه شروع می شود با کاشت دانه در قطعه کنترل انتخاب شده. به این ترتیب اطلاعات دقیق و دقیق مربوط به جوانه زنگی خود را که باید در سطح مناسب نگهداری شود، بدست آوریم. همزمان، هویت گونه ای هر گونه در این مرحله بررسی می شود.

مرحله چهارم در انبارها ما اتفاق می افتد و شامل حذف دانه هایی است که برای مدت طولانی در قفسه ها ذخیره شده اند و آنها را با دسته های جدید جایگزین می کند. هر بسته با شماره سری منحصر به فرد مهر و موم شده است و همچنین با تاریخ کاشت.

هر چهار مرحله ترکیبی ما را قادر می سازد با اعتماد به نفس مطمئن شوید که بذرهایی که ما ارائه می دهیم، با بالاترین استانداردها مطابقت داشته و تمامی مراحل کنترل لازم را با رنگ های پرواز به پایان رسانده ایم.

جوایز و جوایز

دانه هایی که ما می فروشیم به طور گسترده ای برای کیفیت آنها شناخته شده و جوایز بسیاری را به دست آورده ایم. دانه های ما برنده مدال طلای متعدد و تمایز برای کیفیت بالا آنها. World of Flowers نیز برای رویکرد نوآورانه خود افتخارآمیز بود.

در میان آن جوایز وجود دارد: INNOVATION TOP (ژوئن 2015)، GOLD MEDAL در نمایشگاه بین المللی POZNAN (2015)، رهبر کیفیت مصرف کننده (2014)، کشاورز سال (2014).

علاوه بر این، ما نیز برای مدت دو سال یکبار گواهینامه "IDEAL BUSINESS" را دریافت کردیم.

جوانه زنی

ما متعهد به فروش تنها دانه های با کیفیت بالا هستیم. با توجه به تلاش های انجام شده ما روزانه، همچنین توجه داشته باشید که گیاهان موجود زنده هستند و جوانه زنی و رشد آنها بستگی به عوامل بسیاری مانند درجه حرارت، نوع خاک، رطوبت و فرکانس آن با آبیاری، زمان کاشت و شرایط، استفاده از کود و مواد حفاظت کننده گیاهی (آفت کش ها)، و همچنین شرایط آب و هوایی و شرایط آب و هوایی. ما با به اشتراک گذاری اطلاعات دقیق و دقیق کاشت و به روز رسانی کمک می کنیم، اما ما نمی توانیم مسئولیتی را برای گیاهانی که در شرایط مناسب برای گونه های مورد کشت کشت نشده اند، تحمل کنیم.

محصولات مرتبط

$2.51 $3.34
تبلیغات به پایان می رسد
این محصول در 06/03/2020 حمل خواهد شد
$2.98 $3.98
تبلیغات به پایان می رسد
این محصول در 06/03/2020 حمل خواهد شد
$3.53 $4.71
تبلیغات به پایان می رسد
این محصول در 06/03/2020 حمل خواهد شد
$4.82 $6.43
تبلیغات به پایان می رسد
-25%
$4.28 $5.71
تبلیغات به پایان می رسد
این محصول در 06/03/2020 حمل خواهد شد
$3.69 $4.91
تبلیغات به پایان می رسد
این محصول در 06/03/2020 حمل خواهد شد