گرانول تصفیه خانه فاضلاب Cesspool و منزل + ژل توالت BIO - BioFos - 1 کیلوگرم + 500 میلی لیتر -

$24.92
014958
در انبار
+

دانه های تصفیه خانه فاضلاب Cesspool و منزل + ژل توالت BIO - BioFos - 1 کیلوگرم + 500 میلی لیتر مجموعه ای از مواد تمیز کننده فعال بیولوژیکی است که بر اساس فرمول نوآورانه Bio-Active Max است. پروبیوتیکی که سرعت بخشیدن به فاضلاب را به شکل کاملاً مایع شده سرعت می بخشد ، ترکیب بیولوژیکی فعال است. استفاده از باکتری های بی هوازی و هوازی باعث می شود که این محصولات در هر شرایطی کار کنند و کارایی داشته باشند.

استفاده منظم از این ماده به از بین بردن بوی تند ، کاهش خطر احتقان و محدود ساختن لجن کمک می کند. با تشکر از فاضلاب مایع نیازی به خالی کردن مایع مدفوع نیست و از لایه بیرونی ضخیم و فشرده خلاص می شوید ، به نام پتو لجن. محصولات ما به حفظ فاضلاب در شکل مناسب کمک می کنند ، برای افراد ، حیوانات و محیط زیست بی خطر است. عصاره اسطوخودوس طبیعی که عوامل ما حاوی آن هستند و بوی مطبوع و تازه ای به آنها می بخشد ، یکی دیگر از مزایای مجموعه ماست.

استفاده از محصولات ما ساده تر نخواهد بود ، فقط باید دوز اندازه گیری شده محصول را داخل توالت بریزید و آن را خیط و پیت کنید. این پودر برای استفاده در کارخانه های تصفیه خانه فاضلاب خانگی و آبگیرها ، لوله های خدمات فاضلاب خصوصی و مخازن فاضلاب مناسب است. همچنین ممکن است از آن در کشاورزی در مخازن کود استفاده کنید ، زیرا به هیچ وجه بر کیفیت کود طبیعی تأثیر نمی گذارد.

ژل توالت BIO جهت تمیز کردن توالت ها ، سینکهای فلزی و سرامیکی ، پایه حمام و سایر تجهیزات بهداشتی در این مجموعه گنجانده شده است. ژل ارائه شده در این مجموعه عملکرد محصولات بیولوژیکی فعال BioFos را که درون توالت ها ریخته می شوند ، تشدید می کند. این شامل فرمول نوآورانه Bio-Active Max غنی شده با عصاره اسطوخودوس طبیعی ، درست مثل دانه است. با تشکر از این ویژگی ، ژل سطوح تمیز شده را می درخشد ، عاری از سنگ ، زنگ زدگی و لجن و همچنین بوی تازه می دهد.

عوامل تمیزکننده BioFos راندمان بالایی را با ایمنی کاربر و مراقبت از محیط زیست ترکیب می کنند.

این پیشنهاد برای مجموعه ای متشکل از یک گرانول تصفیه خانه فاضلاب Cesspool و خانگی و ژل Lavator Bio از BioFos - 1 کیلوگرم + 500 میلی لیتر معتبر است. دستورالعمل استفاده از بهترین تاریخ قبل روی بسته چاپ شده است.