• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

گرد و غبار و بیل های زغال سنگ

گرد و غبار و بیل های زغال سنگ موجود در فروشگاه ما به شما در سخت ترین کارهای خانگی و باغ کمک می کند. خود را به ابزارهایی با کیفیت بالا مجهز کنید که به شما امکان می دهند زغال سنگ ، ماسه ، زباله یا شن و ماسه را به سرعت و به طور موثر بارگیری کنید. ما بالاترین کیفیت را با قیمت مناسب برای کیف پول تضمین می کنیم!

آیا به دنبال یک بیل زغال سنگ کلاسیک هستید؟ ما یک بیل زغال سنگ 37 سانتی متری بدون دسته در پیشنهاد ما داریم. دارای لبه های بیرون زده است که از ریختن بار جلوگیری می کند. در صورت نیاز به بیل با دسته بلند ، بیل ERGO 130 سانتی متر CELLFAST را انتخاب کنید. تیغه مدل ارائه شده در اینجا روی یک دسته مخصوص پروفایل قرار گرفته است که باعث کاهش فشار احساس شده روی ستون فقرات شما می شود. این یک ابزار مناسب برای بلند کردن و جابجایی کلیه مواد و مواد سنگین خشک است! همچنین ممکن است برای جمع آوری گرد و غبار و زباله به بیل گسترده ای احتیاج داشته باشید ، بنابراین احساس رایگان داشته باشید که گرداننده گالوانیزه 47.5 سانتی متری را با دسته سفارش دهید. تیغه با اندازه XXL کار را به میزان قابل توجهی سرعت می بخشد. فروشگاه آنلاین ما همچنین دارای گرد و غبارهای پلاستیکی و فلزی کوچکتر برای کارهای خانگی است. ما انتخاب گسترده ای از اندازه ها و طرح ها را در انبار داریم که به شما امکان می دهد ابزاری متناسب با نیازهای شما را پیدا کرده و خریداری کنید.

بسته های گرد و غبار و بیل های زغال سنگ را با تحویل ارزان قیمت به درب خود سفارش دهید - ما همه چیز شما ممکن است نیاز داشته باشید. دریغ نکنید ، پیشنهاد ما را بررسی کنید و به لطف خرید آنلاین راحت ، در وقت خود صرفه جویی کنید!