• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

گرد و غبار

Dustbin یک قسمت اجباری از تجهیزات خانه ، دفتر یا کلبه های تابستانی هر خانه است. کوچک ، متوسط و بزرگ ، با درب های چرخان یا کج - همه آنها را در فروشگاه آنلاین ما پیدا خواهید کرد. ما از شما دعوت می کنیم تا نگاه دقیق تری داشته باشید!

اگر به دنبال یک گرد و غبار کوچک هستید که در حمام شما قرار بگیرد یا به خوبی مطالعه کند ، گرد و غبار ۱۰ Swiftje خاکستری نقره ای Swantje را با یک درب چرخان یا گرد و غبار ۱۰ لیتری گرافیتی خاکستری Rasmus با یک درب کج خریداری کنید. بگذارید رنگ این ظرف در دکوراسیون داخلی متناسب باشد ، بنابراین توجه زیادی را به خود جلب نمی کند ، اما این آرایش را با احتیاط کامل می کند. اگر به دنبال یک مدل بزرگتر هستید ، سطل های 25 لیتری Swantje یا Rasmus را سفارش دهید. سطل تزئینی ، بژ 23 لیتری Maxi-Swing را نیز توصیه می کنیم. گرد و غبار مینا خاکستری 45 لیتری نقره ای را با درب فشار برای باز کردن داخل آشپزخانه خود قرار دهید. این زباله های زیادی را در خود جای می دهد ، از این رو نیازی به خالی کردن روزانه نیست. تمام ظروف موجود در فروشگاه ما از جنس پلاستیک سبک و در عین حال بادوام ساخته شده است و مجهز به درب های عملی و قابل جمع شدن است. آنها به راحتی تمیز می شوند و عملکرد را با ظاهر دلپذیر ترکیب می کنند. فقط نگاهی به تصاویر بیندازید!

فروشگاه آنلاین ما با تجهیزات و لوازم جانبی خانه و باغ ، صندوق های گرد و غبار را با رقابتی ترین قیمت ها ارائه می دهد. توضیحات محصول شامل مشخصات دقیقی است که شامل ابعاد آن می باشد. انتخاب گسترده ای از مدل های با اندازه و رنگ متفاوت وجود دارد - شما به راحتی یک گرد و غبار پیدا خواهید کرد که مناسب خانه شما باشد. ما را بررسی کنید!

$23.99
$23.99