• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

گلدان های کاکتوس

گلدان های کاکتوس لوازم ضروری در زرادخانه هر عاشق شاداب است. ظروف گیاهی ارائه شده در این زیر مجموعه نه تنها بر زیبایی گیاهان شما تأکید می کند بلکه به لطف فرم و ویژگی های خاص آنها ، شرایط بهینه و توسعه گیاهی را نیز در اختیار آنها قرار می دهد.

گلدان های کاکتوس با دوام و محکم از تولید کنندگان مشهور لهستانی ، تولید شده از پلاستیک با کیفیت عالی ، در فروشگاه ما منتظر شما هستند. توصیه می کنیم ، در میان دیگران ، گلدان کاکتوس قرمز 24.5 سانتی متری از Form-Plastic که چندین گیاه کوچکتر را در خود جای می دهد ، در نتیجه به شما امکان می دهد ترکیب بی نظیر خود را ایجاد کنید. در صورت نیاز به ظرف بزرگتر ، کاشت کاکتوس "Terra" 31.6 سانتی متر از Prosperplast آماده خدمت شما است. این محصول با یک سینی / سینی تطبیقی به فروش می رسد. همچنین این مزرعه در انتهای آن دارای تورفتگی خاصی است که شما را قادر به آب کردن مکنده ها بدون مرطوب کردن خاک می کند. به این ترتیب گیاهان خود را از رشد شرایطی مشابه با شرایطی که در طبیعت با آنها روبرو هستند اطمینان خواهید کرد. مطمئناً این یک سرمایه گذاری سودآور خواهد بود!

نگاهی دقیق تر به سایر محصولات ما بیندازید. شما می توانید در اینجا ، در بازار باغ آنلاین ما ، بهترین گلدان ها و گلدان های کاکتوس و سایر گیاهان خانگی را تهیه کنید. ما بهترین محصولات ممکن را برای محصولات درجه یک ارائه می دهیم. در اینجا گلدان ارزان قیمت از پلاستیک شکننده پیدا نمی کنید. ما شما را تشویق می کنیم تا از گزینه تحویل رایگان ما استفاده کنید. در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید - ادامه دهید و خودتان را ببینید!