• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

گلدان و مستطیل مستطیل

سر پر از ایده؟ مایل به ایجاد ترکیبات اصلی و تزئینی گیاهان به تنهایی هستید؟ گلدان و مستطیل مستطیل ما همه خلاقیت های شما را در خود جای می دهد. ظروف مستطیلی فضای بیشتری را برای افشای زیبایی گیاهان منزل و بالکن فراهم می کند. آنها به خودی خود تزئینی نیز هستند - جعبه های ساده و خسته کننده تر!

آیا قصد دارید یک باغ گیاهی را در ویندوز آشپزخانه خود برپا کنید؟ گلدان طولانی "Coubi" با یک سس / سینی شرایط رشد عالی برای همه گیاهان فراهم می کند. نگاهی به گلدان های گیاه دارویی دوتایی ما ، دور "لیمس دوبلو" و مربع "دوقلوهای دوقلو" ، موجود در کافه های لاته ، سفید ، قارچ صورتی ، قرمز ، مرجانی و سبز لیموترش. همچنین می توانید گلدان های کاکتوس کاربردی را به اشکال و رنگهای جذاب در فروشگاه ما بیابید. کاشت بلند "راتولا" به طول 49 17 17 سانتی متر با یک بشقاب مسکن فضای کافی برای رشد چندین گونه succulents زینتی ، انواع رنگارنگ کولئوس یا پیچک فراهم می کند. الگوی شگفت انگیز و خیزران آن ، زیبایی و زیبایی خاصی را به هر داخلی اضافه می کند. مدل های بزرگتر را برای بالکن ها و تراس ها انتخاب کنید ، به عنوان مثال کاشت بلند کلاسیک 60 متری در فضای باز 60 سانتی متری "Terra" یا کاشت گل زیبا "Begonia" در ابعاد 19 56 56 سانتی متر. ظرف بزرگ و محکم 77 سانتی متری "Respana Planter Low Home Garden" را برای کلیه کارهای ویژه سفارش دهید. شما می توانید فلفل های زنگ و فلفل زینتی ، گوجه فرنگی های کوکتل و کاهو را برای برگهای جوان در آنجا پرورش دهید. فروشگاه آنلاین ما طیف گسترده ای از گلدان های تزئینی گلدان های مستطیلی را ارائه می دهد. جعبه های بالکن ظاهری و در عین حال هنوز کاربردی را از بین نبرید. شما می توانید آن را در پوشش خزانه دار "صحرا پیت" یا درپوش های "بلا" ، "توری" یا "شهر" با تکمیل مش مانند مخفی کنید. وقت آن است که از مجموعه و ابعاد گسترده ما در اندازه ها و رنگ ها مطلع شویم.

ما شما را تشویق به خرید سریع و راحت بصورت آنلاین می کنیم شما چنین انتخاب گسترده ای از محصولات را با قیمت های بسیار رقابتی در هر جای دیگر پیدا نخواهید کرد!