• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

گلدان

ما گلدان های با شکوه قبرستان را با قیمت های مقرون به صرفه در پیشنهاد خود داریم. ما انواع مختلفی از محکم و محکم گلهای گلدار را در اشکال مختلف و یک پالت گسترده از رنگ های کلاسیک را ارائه می دهیم. شما قادر خواهید بود مدلی را پیدا کنید که کاملاً مناسب سنگ قبر باشد. لطفاً شما را تشویق می کنیم که به تصاویر محصول نگاهی بیندازید!

فقط ببینید ، آنچه ما برای شما آماده کرده ایم! یک گلدان باریک سفید یا مسی بلند داما برای گلهای ساقه بلند در نظر گرفته شده است. مقرون به صرفه و در عین حال زیبا است. اگر به دنبال یک ظرف مربع شکل هستید ، گلدان ایتنا یا بلند ایتنا را سفارش دهید که در رنگ های مختلف موجود باشد: سیاه ، خاکستری گرافیتی ، طلایی و مروارید سفید. گلدان بلند پولو با پایه ای گسترده و عظیم برای دسته گلهای بزرگ و سنگین ایده آل است. ما توصیه می کنیم آن را با گلدان کم پولو ترکیب کرده و یک ترکیب باشکوه و باشکوه ایجاد کنید. گلدان های قبرستانی ارائه شده در فروشگاه ما از شرکت فرم-پلاست تهیه شده اند و تمام آنها با پایان جامد لذت می برند. آنها از پلاستیک مقاوم در برابر خراش و دندانه ساخته شده اند که در برابر سرما و آفتاب سوزان نیز مقاومت می کند. به لطف این ویژگی ها ، مدل های موجود در این فروشگاه ظاهر بی عیب و نقص خود را برای مدت طولانی حفظ می کنند.

ما شما را به خرید در فروشگاه آنلاین خود دعوت می کنیم. لوازم جانبی گورستان را با قیمت مناسب می توانید در اینجا پیدا کنید. کیفیت عالی و بدون اضافه هزینه را انتخاب کنید. ما 100٪ رضایت را تضمین می کنیم!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد