• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

گلوله های ذغال سنگ نارس

گلوله های ذغال سنگ نارس یک راه حل مدرن برای پرورش نهال در خانه و به صورت حرفه ای است. با تشکر از این محصول شما به سرعت ، بذرها را بدون رنگ آمیزی دستان خود کاشت خواهید کرد. ما به شما خواهیم گفت ، چگونه ممکن است!

گلوله های ذغال سنگ نارس قابل گسترش بخش های کوچکی از ذغال سنگ نارس ، فشرده شده و پوشیده از مواد تخریب پذیر زیستی هستند. گلوله های آبدار به یک "گلدان" سازگار با محیط زیست تبدیل می شوند. ذغال سنگ نارس سبزیجات سبک ، قابل نفوذ و در عین حال مقدار زیادی آب را جذب می کند - بنابراین شرایط دانه جوانه زنی را با شرایط توسعه ایده آل فراهم می کند. لازم نیست کیسه هایی را با خاک بذر حمل کنید و نه این مخلوط را به تنهایی تهیه کنید. ما دوباره به شستن گلدان های مهد کودک پایان می دهیم و ریشه های مناقشات دوباره و دوباره هنگام پیوند آسیب می بینند. گلوله های ذغال سنگ نارس به طور قابل توجهی تولید نهال را تسهیل می کنند و از آنجا که از مواد 100٪ ساخته شده اند ، ممکن است آنها را به همراه گیاهان بکارید. این یک راه حل سازگار با محیط زیست ، صرفه جویی در کسب و کار و صرفه جویی در وقت است. شما گلوله های ذغال سنگ نارس با کیفیت عالی را با قیمت ویژه در فروشگاه اینترنتی ما خریداری می کنید. نسخه های ضخیم 18 ، 33 و 44 میلی متر را در بسته هایی که تعداد مختلفی از آنها از 10 تا 996 قطعه است ارائه می دهیم. با کلیک بر روی محصول ، نگاهی دقیق تر کنید و به آزمایشات این محصول فوق العاده بپردازید.

ما شما را به یک تور خرید از طریق بازار آنلاین بذر باغ دعوت می کنیم. رشد گیاهان با ما دشوارتر است و رضایت بیشتری را نیز به همراه می آورد. گلوله های ذغال سنگ نارس را با تحویل ارزان قیمت سفارش دهید.