• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Aia kummutid ja kastid

Aiakastad ja -karbid on praktilised ja esteetilised säilituslahendused objektidele, mida võiks vaja minna aias ja rõdul lõõgastumiseks. Kõlab huvitavalt? Sirvige meie pakkumist! Nii ilusaid kummuteid ei leia sa kuskilt mujalt!

Kui olete rotangist mööbli õnnelik omanik, soovitame aedade, rõdude ja terrasside jaoks 310-liitrist antratsiithalli Boxe Rato kast, mis täiendab kenasti teie aiakorraldust. Selle mudeli suur mahutavus tagab tekide, patjade, mattide ja muude tarvikute hoiustamiseks piisavalt ruumi. Kui otsite väiksemat mudelit, tellige 290-liitrine Boxe Rato Plus kast, mis on pisut väiksem, kuid samas eriti vastupidav, kriimustuste ja kahjustuste suhtes vastupidav. Ehkki siin pakutavad konteinerid meenutavad looduslikku rotangpalli, ei vaja nad erilisi hooldusmeetmeid. Kui eelistate mingil juhul minimalistlikku kujundust jäljendamise ühendamiseks, ostke 290-liitrine umber pruun või antratsiithall Boxe Board rind. Selle sile pind ilma kaunistusteta muudab selle täiuslikuks täienduseks igale aiakorraldusele. Kõik meie poes saadaval olevad kastid on kerged, mobiilsed ja varustatud tihedalt sulguvate kaanedega. Tänu seinte ventilatsiooniavadele on need õhurikkad, kaitstes sisu tõhusalt vihma eest. Materjalid, millest meie tooted on valmistatud, on vastupidavad päikesevalgusele ja külmadele ning ei deformeeru ega tuhmu muutuvate ilmastikutingimuste mõjul. Ärge unustage, et aiakaar on investeering aastaid!

Ostke veebis parima kliendikogemuse garantiiga. Pakume kodu- ja aiatarbeid ning aksessuaare tuntud kaubamärkidelt. Telli korvid, konteinerid ja aiakapid mõistliku hinnaga ja säästa veelgi tänu tasuta kohaletoimetamise võimalusele. Ära jäta seda võimalust kasutamata!