• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Atkritumu maisi un lielie maisi

Atkritumu maisi, konteineru maisi un lielie maisi lieti noderēs ne tikai būvlaukumos. Lielie maisi, kas mūsu veikalā ir pieejami par labākajām iespējamām cenām, ir īpaši lieli, izturīgi un izturīgi konteineri visu veidu sauso preču uzglabāšanai un pārvadāšanai. Jūs redzēsit, ka cenas patiešām ir nepārspējamas!

Mūsu veikalā nopērkamie konteineru maisiņi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, kas izceļas ar lielisku izturību pret plīsumiem, cirpšanu un salūšanu. Mūsu veikalā ir pieejami modeļi, kas aprīkoti ar speciāliem aizbīdņiem, kas atvieglo pilnu maisu pārvadāšanu ar iekrāvējiem un citām mašīnām. Uzmavas nodrošina ātru maisu piepildīšanu un iztukšošanu. Lielos maisiņus var izmantot gružu, ogļu, sausā mēslojuma, rupjās lopbarības, graudu, miltu un citu materiālu drošai pārvadāšanai. Jums jāizvēlas tikai jums piemērots izmērs un jāpievieno produkts grozam ar vienu klikšķi. Mūsu veikalā ir pieejami 90 x 90 x 130 cm lieli somas un lielāki modeļi (150–180 cm). Šis ir atkārtoti lietojams, izturīgs, izturīgs un īpaši ietilpīgs produkts.

Mēs aicinām jūs regulāri pārbaudīt mūsu piedāvājumu. Visu nepieciešamo mājās un dārzā atradīsit mūsu tiešsaistes veikalā. Sekojiet jaunumiem mūsu īpašajos piedāvājumos un iegādājieties atkritumu maisus un lielos maisus ar pieejamu piegādi mājās. Nepalaidiet garām šo iespēju!