• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Atkritumu maisi un lielie maisi

Atkritumu maisi un lielie maisi (Big Bags) nav noderīgi tikai būvniecības objektos. Lielie maisi, ko piedāvājam mūsu veikalā, nav tikai par konkurētspējīgu cenu, bet arī ir īpaši lieli, izturīgi un lieliski piemēroti visu veidu sauso preču uzglabāšanai un pārvadāšanai. Drīz pamanīsiet, ka mūsu cenas tiešām ir neapspējamas!

Konteinera maisi, ko mēs piedāvājam, ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir īpaši noturīgi pret plēšanu, griešanu un lauzšanu. Mums pat ir modeļi ar īpašām aizdari, kas atvieglo to transportēšanu ar kravas pacēlājiem un citām mašīnām. Šos maisus var ātri aizpildīt un iztukšot pateicoties to labi izstrādātajām rokturīm. Atkritumu maisi un lielie maisi ir piemēroti drošai preču pārvadāšanai, piemēram, atkritumi, ogles, sausie mēslojumi, barība, graudi, milti un daudz citu. Vienkārši izvēlieties jums piemērotu izmēru un pievienojiet to iepirkumu grozam ar vienu klikšķi. Mūsu klāstā ir lielie maisi izmērā 90 x 90 x 130 cm, kā arī lielāki modeļi (no 150 līdz 180 cm). Šie ir atkārtoti lietojami, izturīgi un ļoti ietilpīgi produkti.

Mēs mudinām jūs regulāri pārbaudīt mūsu piedāvājumu. Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet visu, kas jums vajadzīgs mājās un dārzā. Sekojiet līdzi mūsu īpašajiem piedāvājumiem un pasūtiet atkritumu maisus un lielos maisus ar pieņemamu cenu piegādi mājās. Nezaudējiet šo iespēju!