• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Bat box - hnedý -

14.20
014779
Skladom
+

Na netopierovom poli je oveľa viac, ako len zaujímavá záhradná dekorácia. Pomáha týmto malým cicavcom (aspoň v európskych podmienkach) prežiť drsné obdobia. Netopiere sú našimi najväčšími spojencami v nekonečnom boji s komármi, a preto im treba zaistiť pohodlné miesto v záhrade, aby s nami chceli žiť. Bat box, ako je tento, slúži dočasnému útočisku pre tieto cicavce na ich ceste k ich trvalým úkrytom. Majte na pamäti, že netopiere často obsadzujú vtáčie vtáky počas liahnutia v júni a júli. To má negatívne dôsledky pre obe strany. Vtáky postrádajú obvyklé obydlia a netopiere riskujú zranenie alebo dokonca smrť kvôli nevhodným vstupným otvorom. Montáž netopierov do záhrady výrazne zvyšuje vaše šance na založenie kolónie netopierov.

Tento profesionálny bat box, ktorý je k dispozícii v našom internetovom obchode, je obdĺžnikový. Vstupný otvor je umiestnený v spodnej časti škatule. V blízkosti je malá doska so zárezmi, ktoré uľahčujú vstup do škatule. Bol vyrobený z vysoko kvalitného borovicového dreva. Vďaka dvom kovovým západkám sa dá stabilne namontovať. Je natretá hnedou impregnačnou farbou. Poskytuje netopierom ideálne miesto na množenie a chov ich potomkov.

Položte bat box na miesto, ktoré je chránené pred dažďom a silnými vetrami. Zaveste ho 3 až 5 metrov nad zemou na miesto, ku ktorému by dravci nemali prístup. Vyberte si miesto, ktoré je vystavené slnečnému žiareniu, najlepšie smerom na juh. Vstupná diera musí byť jasne viditeľná.

Všetky druhy netopierov sú chránené zákonom vo väčšine európskych krajín. Nasadením ďalšieho boxu pre nich získate spoľahlivých spojencov v boji s hmyzom a pomôžte množiť populácie týchto cicavcov.

Rozmery: 46 x 25 x 11 cm

Farba: hnedá

  • Výška: 46 cm
  • Šírka: 25 cm
  • Hĺbka: 11 cm
  • Materiál: borovicové drevo

GardenSeedsMarket - podniká už viac ako desaťročie a od samého začiatku sme urobili z kvality našich výrobkov najvyššiu prioritu. V priebehu rokov sme dodávali najkvalitnejší tovar desiatkam tisíc zákazníkov z celého sveta. Ich spokojnosť dokazuje, že sme si vybrali správnu cestu.

Všetky semená, ktoré predávame, podliehajú viacstupňovým kontrolám kontroly kvality a až potom sú starostlivo zabalené a odoslané. Naše výrobky získali mnoho certifikátov a spĺňajú najvyššie štandardy Európskej únie. Naši zamestnanci sú skúsení záhradníci, ktorí sú ochotní odpovedať na každú vašu otázku.

Odkiaľ pochádzajú naše semená?

Všetky semená predávané v našom obchode pochádzajú od najlepších výrobcov z celej Európskej únie. Vďaka dlhodobej spolupráci s nimi sme dokázali vyvinúť najvhodnejšie skladovacie a expedičné podmienky, ktoré zaručujú, že vždy dostanete čerstvé a starostlivo testované šarže semien. Vylúčenie sprostredkovateľov z celého procesu nám nielenže umožňuje vyhnúť sa zasielaniu zastaraných semien, ktoré by mohli ležať príliš dlho na skladovej polici, ale aj zabezpečiť najatraktívnejšiu cenu za výrobky najvyššej kvality.

Proces kontroly kvality

Všetky naše semená musia prejsť štvorstupňovým procesom kontroly kvality.

FÁZA ONE začína opatrným výberom dodávateľov. Následne kontrolujeme ich plodiny, zahraniční výrobcovia nie sú vylúčení z procesu kontroly kvality. Rastliny sa kontrolujú v každom štádiu vývoja: keď začínajú rásť, počas kvitnutia a keď začínajú prinášať ovocie (semená). V tomto štádiu je najdôležitejšie zabezpečiť správne rozmiestnenie rastlín. Vďaka tomu je možné zabezpečiť požadované morfologické charakteristiky jednotlivých druhov alebo odrôd, ako je farba, výška a tvar.

FÁZA DVA pozostáva z podrobných overovacích testov v laboratórnych podmienkach. S využitím najkvalitnejších zariadení vysokokvalifikovaných pracovníkov vykonávajú naši dodávatelia ročne viac ako 30 000 kontrol kvality. Semená, ktoré nespĺňajú naše požiadavky, podliehajú technologickým procesom rafinácie, vrátane opätovného sušenia, čistenia, modernizácie a testovania.

Tretia fáza začína siatím semien na vybraných kontrolných plochách. Takto získavame cenné, presné informácie o ich klíčivosti, ktoré musia byť udržiavané na primeranej úrovni. V tomto štádiu sa zároveň kontroluje odrodová identita každého druhu.

ŠTVRTÁ ŠTVRTÁ sa koná v našich skladoch a pozostáva z odstránenia semien, ktoré boli na našich poliach skladované príliš dlho a nahradené novými šaržami. Každé balenie je opečiatkované jedinečným číslom šarže a tiež dátumom zasiatia.

Všetky štyri stupne nám umožňujú s istotou konštatovať, že dodávané semená spĺňajú najvyššie štandardy a dokončili všetky požadované kontrolné stupne s lietajúcimi farbami.

Ceny a ocenenia

Semená, ktoré predávame, sú všeobecne uznávané pre svoju kvalitu a získali mnoho ocenení. Naše semená získali mnoho zlatých medailí a vyznamenaní za vysokú kvalitu. Svet kvetov bol tiež ocenený za inovatívny prístup.

Medzi týmito oceneniami boli: TOP INOVÁCIA (jún 2015), ZLATÁ MEDAILA NA MEDZINÁRODNEJ VEĽTRHU POZNAN (2015), LEADER SPOTREBITEĽOV KVALITY (2014), POĽNOHOSPODÁRSTVO ROKA (2014).

Okrem toho sme už dva roky po sebe získali certifikát „IDEAL BUSINESS“.

klíčenie

Sme odhodlaní predávať iba tie najkvalitnejšie semená. Berúc do úvahy úsilie, ktoré robíme každý deň, všimnite si tiež, že rastliny sú živé organizmy a ich klíčivosť a rast závisí od mnohých faktorov, ako je teplota, typ pôdy, vlhkosť a frekvencia, s akou sú napojené, čas a podmienky výsevu, použitie. hnojív a prípravkov na ochranu rastlín (pesticídov), ako aj poveternostných a klimatických podmienok. Poskytujeme pomoc zdieľaním presných a aktuálnych informácií o výseve a pestovaní, avšak nemôžeme niesť žiadnu zodpovednosť za rastliny, ktoré neboli kultivované v podmienkach vhodných pre daný druh.

Súvisiace produkty

2.19 2.93
Propagácia končí
Tento produkt bude dodaný 06/03/2020
2.61 3.48
Propagácia končí
Tento produkt bude dodaný 06/03/2020
3.09 4.13
Propagácia končí
Tento produkt bude dodaný 06/03/2020
4.22 5.63
Propagácia končí
-25%
3.75 5.00
Propagácia končí
Tento produkt bude dodaný 06/03/2020
3.23 4.30
Propagácia končí
Tento produkt bude dodaný 06/03/2020