• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku
-10%

Bonsai Strong - bonsajové vitamínové jedlo - 30 ml -

Stará cena: 2.53
2.28
Ušetríte: 0.25 (10%)
Propagácia končí 2021-10-22
Propagácia končí
005836
Skladom
+

Bonsai Strong patrí do rady profesionálnych produktov Agrecol®. Toto tekuté hnojivo sa dodáva v aplikátore, ktorý je veľmi pohodlný na použitie a je určený pre rastliny pestované podľa starodávneho japonského bonsajového umenia. Vyživuje rastliny a okamžite zlepšuje ich vzhľad.

Bonsai Strong je ľahko použiteľná tekutá rastlinná potrava. Dodáva sa v aplikátore, ktorý stačí vtlačiť do pôdy a postupne uvoľní živiny potrebné pre rast rastlín. Jedna dávka by rastliny komplexne nakŕmila v priebehu štyroch týždňov. Odporúčame používať v poradí na zlepšenie farby listov a posilnenie koreňového systému. Považujeme za absolútne nevyhnutné správne pestovanie bonsajových stromov, pretože vďaka nim rastliny vyzerajú lepšie a v prvom rade odolnejšie voči chorobám a útokom škodcov.

Prezentované hnojivo obsahuje tri základné zložky: dusík, fosfor a potassiu, napriek tomu je obohatené o látky, ktoré podporujú rast bonsajov najlepším možným spôsobom - humusové extrakty. Táto zmes zaručuje, že vaše rastliny zostanú zdravé a budú vždy potešené svojim vzhľadom.

Dávkovač obsahuje 30 ml tekutého hnojiva, čo je množstvo postačujúce na 4-týždňovú kúru. Balenie obsahuje dátum minimálnej trvanlivosti a návod na použitie.

Metóda aplikácie:
Aplikujte každý mesiac jeden aplikátor na rastlinu.