• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku
-10%

Cytrus Strong - citrusové vitamínové jedlo - 30 ml -

Stará cena: 2.53
2.28
Ušetríte: 0.25 (10%)
Propagácia končí 2021-10-27
Propagácia končí
005838
Skladom
+

Cytrus Strong je jedinečná vitamínová živina, ktorá je určená najmä na kŕmenie citrusových rastlín pestovaných v kvetináčoch. Tento produkt pochádza od renomovanej značky Agrecol® a vyniká pohodlným používaním a mimoriadnou účinnosťou.

Cytrus Strong sa ukazuje ako nepostrádateľný doplnok pre každého milovníka citrusových rastlín. Podporuje vývoj týchto rastlín a zlepšuje ich celkový stav. Čo je ešte dôležitejšie, toto hnojivo zaisťuje živšie zafarbenie lístia a ovocia, rovnako ako zvyšuje pretlačenie ovocia - zvyšuje počet ovocných vajíčok a urýchľuje dozrievanie ovocia. Môžete ho tiež použiť na exotické rastliny, aby ste ich mohli bujnejšie kvitnúť. Všetky rastliny doplnené predloženým hnojivom budú menej náchylné na choroby a napadnutie škodcami.

Táto citrusová rastlinná potravina je dostupná v tekutej forme. Dodáva sa v špeciálnom dávkovači, ktorý stačí vložiť do hrnca a pomaly odmeria namerané dávky hnojiva. Týmto spôsobom je zabezpečené pravidelné dopĺňanie rastlín. Prezentované hnojivo obsahuje tri základné zložky: dusík, fosfor a draslík v pomere, ktorý je pre citrusové rastliny najvhodnejší.

Aplikátor obsahuje 30 ml živiny, čo je množstvo dostatočné na nepretržitú výživu po dobu 4 týždňov. Balenie obsahuje aj dátum minimálnej trvanlivosti a návod na použitie.

Metóda aplikácie:
Aplikujte každý mesiac jeden aplikátor na rastlinu.